Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, metro.co.uk   |   2018-12-11

Per gydytojų aplaidumą nuo meningito mirė kūdikis

  
Per gydytojų aplaidumą nuo meningito mirė kūdikis
© Flickr
Vaikerlis buvo neramus
Meningitas buvo dar ankstyvoje stadijoje, todėl gydytojai jo nematė

Amber Rafferty su mama Varonica į artimiausios ligoninės priimamąjį atvyko po to, kai moteris sunerimo dukters būkle. Vos dviejų mėnesių mergaitė buvo irzli, o jos viduriai – užkietėję.

Gydytojams patikrinus kūdikį, jie pranešė, kad mergaitei nieko blogo nėra ir jai nėra būtina ligoninėje likti nakčiai. Mamą apėmė palengvėjimas. Ji su dukrele grįžo namo, tačiau vos po kelių valandų Amber mirė. Mirties priežastis – meningitas.
Veronica su vyru Scottu nusprendė iškelti ieškinį ligoninei ir apkaltino jos darbuotojus aplaidumu, teigdami, kad Amber, gimusi 27-ą nėštumo savaitę, nebuvo tinkamai gydoma.
 
Kai atvyko į ligoninę, gydytojai šeimai pasakė, kad Amber paprasčiausiai užkietėjo viduriai, kai iš tikrųjų mergaitės gyvybė po truputį blėso.
 
„Ji sirgo meningitu. Pastarasis buvo dar ankstyvose stadijose, tačiau gydytojai to nematė ir net nelaikė dukters per naktį ligoninėje. Jei būtų pasielgta kitaip, galbūt mūsų dukra šiandien būtų gyva“, - pasakojo Scottas.
 
Kitą dieną, pamatę, kad Amber guli be gyvybės ženklų, Scottas ir Veronica ėmė klykti iš siaubo. Atvykusi greitoji pagalba dar bandė mergaitę gaivinti, suleido jai didelę dozę antibiotikų, tačiau Amber širdis buvo per silpna.
 
Dukters netekusi motina teigė, kad vizito ligoninėje metu medicinos darbuotoja pasakė, jog Amber širdies ritmas gerokai padažnėjęs. Ji taip pat pastebėjo ant krūtinės nedidelį taškelį, tačiau nusprendė jo nepatikrinti.
 
„Nesu gydytoja, tačiau jei man kas nors būtų pasakęs, kad dukrai kažkokia infekcija, tikrai būčiau paprašiusi atlikti tyrimus. Nežinojau to, kol nebuvo per vėlu“, - Metro.co.uk sakė Veronica.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Vaikai, Meningitas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kokia didžiausia bausmė gresia už dvipatystę? Dvi uošvės!