Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BBC   |   2018-03-10

Perpildytoje ligoninėje mirė pagalbos nesulaukęs vyras

  
Perpildytoje ligoninėje mirė pagalbos nesulaukęs vyras
© publicdomainpictures.net
Ligoninės personalas pripažino, kad pacientas mediko apžiūros nesulaukė laiku.
Tokia rizika iki šiol mums visiems buvo žinoma tik teoriškai, o dabar tapo realybe

Iš Jungtinės Karalystės ligoninės nutekėjęs elektroninis laiškas atskleidė, kad jos laukiamajame miręs vyras – įstaigos perpildymo pasekmė.

Notrhampton’o ligoninėje 85 metų vyras mirė ankstyvomis ketvirtadieno valandomis.
Pilvo skausmų kamuojamas pacientas į ligoninės priimamąjį atvyko trečiadienį vakare, davė kraujo mėginį tyrimui ir, įtarus su širdimi susijusias problemas, ėmė laukti medikų apžiūros. Tačiau belaukiant vyro būklė pablogėjo ir jis mirė.
 
Spėjama, kad jį ištiko širdies smūgis.
 
Šis faktas gal ir nebūtų iškilęs viešumon, jeigu žiniasklaidos nebūtų pasiekęs nutekintas Notrhampton’o ligoninės personalo susirašinėjimas.
 
„Praėjusią naktį dėl pavojingo ligoninės perpildymo mirė pacientas.
 
Tokia rizika iki šiol mums visiems buvo žinoma tik teoriškai, o dabar tapo realybe“, – rašoma ligoninės medicinos direktoriaus Matthew Metcalfe elektroniniame laiške, išsiųstame konsultantams.
 
Pasak įstaigos atstovo spaudai, tokiu laišku siekta juos įtikinti, jog padėtis dėl pacientų srautų ligoninėje yra itin rimta.
„Būtų idealu, jeigu tas pacientas neturėtų laukti taip ilgai, greičiau sulauktų apžiūros, o esant reikalui – paguldytas į palatą. Kol kas dar nežinome, kaip būtų pasibaigęs šis atvejis, jeigu su pacientu būtų pasielgta būtent taip“, – teigiama pranešime.
 
Šios ligoninės priimamajame pastaraisiais mėnesiais per parą sulaukiama vidutiniškai apie 400 žmonių, tai – trečdaliu daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.
 
Ligoninė atsiprašė velionio šeimos bei prižadėjo itin išsamų jo mirties aplinkybių tyrimą.
 
  

Žymos: Anglijos ligoninės, Northamptonas, pacientai, eilės ligoninėse

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.