Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-04-02

Perspėjimas: dantų balinimas gali pakenkti

  
Perspėjimas: dantų balinimas gali pakenkti
© google.com
Pastaruoju metu didėja stebuklingų dantis greitai balinančių priemonių pasiūla.

Teigiama, kad Jungtinėje Karalystėje daugėja apsimetėlių, siūlančių dantų balinimo paslaugą ir priemones, kurios gali būti kenksmingos organizmui.

Nuo praėjusių metų gegužės iki šių metų vasario šalyje konfiskuota per 15 tūkst. dantų balinimo produktų, kurių platinimas neleidžiamas dėl reikalavimų neatitikimo. Pavyzdžiui, peroksido juose yra net iki 300 kartų daugiau nei leidžiama.
Tokie produktai gali sukelti alergiją, vidinius nudegimus, organizmo reakcija į juos dali būti sudėtingesnė ir sukelti rimtesnius sveikatos sutrikimus – esą tai tas pats, kad dantis valyti su cheminiu balikliu.
 
Daugėja ir apsimetėlių, siūlančių dantų balinimo paslaugą, nors ją gali suteikti tik kvalifikuoti specialistai.
 
Teigiama, kad juodoji dantų balinimo rinka plečiasi ne tik dėl didelio poreikio, bet ir „juokingų“ sankcijš tvarkos pažeidėjams. Per praėjusius metus baudžiamasis persekiojimas dėl nelegalaus dantų balinimo pradėtas prieš 32 asmenis, tačiau jie atsipirko menkomis baudomis.
 
Atsakingos institucijos šiuo metu ruošia pasiūlymą, pagal kurį būtų gerokai sugriežtinta atsakomybė tiems, kurie siūlo „baltą šypseną per trumpą laiką“ neturėdami tam teisės.
Pirkėjai ir klientai visada turėtų reikalauti kvalifikaciją ir leidimą prekiauti patvirtinančių dokumentų.
  

Žymos: Dantų balinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.