Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-03-21

Pilvo korekcija po gimdymo, kai sportas ir dietos nebegali padėti 

  
Pilvo korekcija po gimdymo, kai sportas ir dietos nebegali padėti

Sportuojate, laikotės dietos, esate normalaus ar netgi liekno kūno sudėjimo, bet po gimdymo vis dar pūpso minkštas pilvukas ir suglebusi oda? Plastikos chirurgai pastebi, kad daugelis pagimdžiusių moterų susiduria su atsikišusio, kabančio pilvo problema. Iš tiesų kalti ne pertekliniai kūno riebalai, o nėštumo metu atsiradę pilvo raumenų elastingumo ir struktūros pažeidimai bei nuo didelio įtempimo suglebusi oda.

Pasak estetinės medicinos specialistų, nei sportas, nei dietos šių po nėštumo atsiradusių pasekmių įveikti negali, raumenys savaime taip pat neatsistato. Todėl „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas ir „Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius siūlo pažangų šios estetinės problemos sprendimo būdą – pilvo raumenų diastazės (prasiskyrimo) korekciją.
Verta pažymėti, kad pilvo raumenų diastazės korekcija nėra tradicinė pilvo plastika.
 
Rokas Bagdonas.
„Pagrindinis šios korekcijos skirtumas nuo tradicinių pilvo plastikos metodų – galimybė per sąlyginai mažą, Cezario pjūvio ilgumo pjūvį atlikti prasiskyrusių raumenų korekciją nuo pat krūtinkaulio žemyn iki gaktos srities, t. y. tame plote, kurio formas ir pakeitė nėštumas. Trumpas ir mažai pastebimas pjūvio randas lemia ir spartesnį gijimo laikotarpį, po kurio pacientė gali greičiau grįžti prie normalaus gyvenimo ritmo“, – teigia dr. Rokas Bagdonas.
 
Kaip vyksta ši operacija? Per 10-15 centimetrų pjūvį papilvės raukšlėje gydytojas atlieka įtrūkusių raumenų korekciją sutvirtindamas pilvo sieną aukščiau ir žemiau bambos. Taip suformuojamas savotiškas „poodinis korsetas“, grąžinantis plokščio ir stangraus pilvo išvaizdą. Jeigu pacientė jau yra patyrusi Cezario pjūvio operaciją, pilvo raumenų diastazės korekcija atliekama per tą patį pjūvį – šis pjūvis persiuvamas, pataisomas ir tampa dar mažiau pastebimas.
 
Pasak plastikos chirurgų, bambos pozicija dažniausiai neliečiama, tačiau jei moteris susiduria su bambos išvaržos nepatogumais, operacijos metu galima ir bambos korekcija. Dėl sutvirtintų pilvo raumenų šiek tiek sumažėja ir liemens apimtis.
 
Dainius Daunoravičius.
„Pilvo raumenų diastazės korekcijos metodika vis labiau populiarėja Vakarų šalyse. Šis pilvo korekcijos būdas padeda paneigti ilgą laiką vyravusią nuostatą, kad nėštumas tolygu visam laikui daugiau ar mažiau sudarkytai figūrai“, – sako dr. Dainius Daunoravičius.
 
Jis primena, kad, kaip ir prieš kiekvieną operaciją, „Clinicus“ pacientėms skiriama išsami asmeninė konsultacija, atliekami sveikatos tyrimai. Nors komplikacijų rizika yra labai maža, „Clinicus“ plastikos chirurgai primygtinai prašo laikytis priešoperacinių bei pooperacinės priežiūros nurodymų.
Daugiau informacijos: http://clinicus.lt/
 
 
Pilvo raumenų diastazės korekcijos rezultatas:
Prieš Po    
 
   
 Prieš  Po
 
   
 Prieš   Po
 
 
  

Žymos: gimdymas, pilvas po gimdymo, clinicus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“