Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-03-20

Pirminė konsulatacija neišeinant iš namų

  
Pirminė konsulatacija neišeinant iš namų
Gydytojo ir paciento draugystė prasideda nuo konsultacijos. Tai yra pirmas ir, bene, svarbiausias žingsnis pasirenkant – teigia Soheil Bechara.

Gydymo programa „pacientams iš užsienio“Šios gydymo programos privalumus teigiamai įvertino jau daugiau nei 1500 MIR klinikos pacientų, trumpam atvykusių į Lietuvą odontologinio gydymo tikslais.

Kaip teigia MIR klinikos burnos chirurgas Soheil Bechara pagrindinis šios programos privalumas - itin trumpas gydymo laikas. Nepriklausomai nuo to, kiek dantų numatysime atkurti (vieną, kelis ar visus), pusės metų laikotarpyje į Lietuvą reikės atvykti tik 2 kartus. O nepriekaištingu estetiniu vaizdu galėsite džiaugtis jau po pirmojo vizito.
Pasak Tarptautinio implantologijos centro MIR gydytojų, daugelį pacientų nuo gražių permainų atitolina nepagrįsta baimė ir išankstinės nuostatos. Vieni nerimauja dėl galimo ilgo ir sudėtingo gydymo, kiti - dėl išlaidų, o treti tiesiog drovisi susidariusios situacijos. Tačiau delsdami problemų neišsprendžiame, tik padidiname jas. Juolab kad šiandien rezultatu pacientas gali džiaugtis vos po vienos savaitės intensyvaus gydymo.
 
Kaip teigia MIR klinikos burnos chirurgas Soheil Bechara, pacientui sunkiausias pirmas žingsnis – pasiryžti pokyčiams ir užsirašyti į konsultaciją. Po jos daugelis pajunta palengvėjimą ir įsitikina, kad tai, kas atrodė sunkiai įgyvendinama, iš tiesų yra ranka pasiekiama. Pacientams atvykstantiems iš užsienio pirminę konsultaciją dėl dantų implantacijos teikiame nuotoliniu būdu – Skype ar Viber programomis.
Svarbu. Konsultacijai būtina dantų rentgeno nuotrauka.
Patogu. Taupantiems savo laiką, gyvenantiems kitoje šalyje.
Greita. Vos per 15 min. gausite atsakymus į Jums rūpimus klausimus.
Adresas: Kalvarijų g. 272A, 08339 Vilnius
Mobilus telefonas: +370 611 55512
Telefonas: +370 5 2195971
Elektroninis paštas: [email protected]
Tinklalapis: www.mirklinika.lt
  

Žymos: dantų gydymas Lietuvoje, mir klinika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl Petraitis taip prabangiai gyvena?

– Todėl, kad trūksta įrodymų.