Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-12

Po dantų balinimo – skylė gerklėje

  
Po dantų balinimo – skylė gerklėje
© Flickr nuotr.
Jei perlo baltumo dantų siekiate be specialistų priežiūros – pasisaugokite.
Jei pūslė būtų sprogusi ir peroksidas būtų patekęs į mano organizmą, būčiau mirtai apsinuodijęs.

Holivudiškai baltos šypsenos užsinorėjęs vyriškis vos nenumirė, dantis pabandęs išsibalinti specialiomis priemonėmis, kurias esą saugu vartoti pačiam namuose.

22-ejų britas Jake’as Barrettas turėjo iškęsti kelių valandų jo gyvybės gelbėjimo operaciją po to, kai savomis jėgomis namuose pabandė išsibalinti dantis, pranešė express.co.uk.
Vyriškis norėjo turėti tokius perlo baltumo dantis kaip ir jo mėgstamiausias aktorius Channingas Tatumas.
 
Tad britas nusipirko specialias dantų balinimo juosteles „Crest 1hr Express Strips”. Tačiau jas panaudojus, vyrui po liežuviu susidarė didžiulė vandenilio peroksido prisikaupusi pūslė.
 
Medikai buvo priversti bet kurią minutę galėjusią trūkti vynuogės dydžio pūslę iš vyro burnos pašalinti. Jie tai padarė pagurklyje įtaisę zondą, per kurį ir ištekino peroksidą.
 
„Jei pūslė būtų sprogusi ir peroksidas būtų patekęs į mano organizmą, būčiau mirtai apsinuodijęs,” – sakė holivudiškos šypsenos geidęs jaunuolis.
Vyras pasakojo, kad pūslė susidarė praėjus dviems paroms po balinamųjų juostelių, kurias galima įsigyti ir „Ebay” ar „Amazon”, pavartojimo. Jis manė, kad pūslę padės išgydyti antibiotikai, kuriuos vyras vartojo nuo kitos ligos, bet ji tik dydėjo, kol J. Barrettui jau buvo sunku ryti.
 
Prasikankinęs šešias dienas, vyras pagaliau kreipėsi į medikus. Pastarieji buvo pakraupę ir vyrui paaiškino, kad jį nuo mirties nuo vandenilio peroksido skyrė vos akimirka.
 
Šios rūšies peroksidas yra vartojamas gaminant sprogmenis namuose, be to, jis sudaro net 15 proc. minėtų dantų juostelių.
 
Vyro gelbėjimo operacija truko tris valandas, jam taip pat pašalintas ir vienas peroksido sugadintas dantis.
 
Juosteles gaminačios motininės kompanijos „Proctor and Gamble” atstovai pranešė, kad apie incidentą jiems buvo pranešta ir jis šiuo metu yra tiriamas. Tačiau kompanija pabrėžė, kad Amerikoje šios dantų balinimo juostelės yra parduodamos jau ilgiau nei dešimtmetis ir yra saugios.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Dantų balinimas, Peroksidas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, aš labai tikiuosi, kad operacija baigsis sėkmingai...

– Nesijaudinkite, jei baigsis nesėkmingai, jūs apie tai nesužinosite.