Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-02-24

Po šios procedūros – nei raukšlių, nei kompleksų

  
Po šios procedūros – nei raukšlių, nei kompleksų
Hialurono rūgštis nėra silikonas, kaip mano dauguma žmonių. Tai natūrali odos medžiaga kolagenas.

„Plastikinė“, „pripūsta“ – tai tik keli iš daugelio žodžių, naudojamų apibūdinti asmeniui, pasirinkusiam šiuolaikinę estetinę veido simetrijos koregavimo procedūrą. Mes, estetinės medicinos specialistai, drąsiname savo pacientus, jog ne kiekvienas susitaiko su savo kūno trūkumais ar privalumais. Vieniems nepatinka jų pačių natūrali plaukų spalva, o kitiems – natūraliai plonos lūpos.

Estetika – tai medicinos mokslo šaka, manipuliuojanti raumenų ir odos veikla, leidžianti sulėtinti ir sumažinti senėjimo požymius, koreguoti po miokardo infarkto nukentėjusią veido simetriją, atsikratyti griežimo dantimis, gydyti hiperhidrozę (patologiškai gausų prakaitavimą) ir hiperaktyvią raumenų veiklą, tokią kaip dantenų šypseną.
Mūsų pacientės, norėdamos natūralių pokyčių, renkasi lazerio ir mezoterapijos procedūras, naikinančias paviršinį odos sluoksnį ar drėkinančias odą iš vidaus. Šios procedūros lėtina tolesnį odos senėjimą, tačiau yra mažai veiksmingos gydyti jau susidariusias odos raukšles. Tarp estetinės medicinos specialistų populiarus posakis: „Nulupus razinai odą, ji vynuoge netaps“, tad pačios veiksmingiausios procedūros yra botulino ir hialurono rūgšties injekcijos.
 
Botulino toksinas yra receptinis vaistas, sudarytas iš anaerobinių bakterijų. Suleidus preparato į raumenį užgniaužiami nervų šaknelių neurotransmiteriai, kuriais smegenų elektros srovė nebegali perduoti signalo raumeniui susitraukti. Nustojus susitraukinėti raumenims išsilygina dėl jų veiklos atsiradusios veido ir kaklo odos raukšlės. Botulinas negali būti leidžiamas dažniau nei kartą per tris mėnesius. Optimalus leidžiamo botulino kiekis padės išvengti pertekliaus sukeliamos sustingusios veido išraiškos.
Hialurono rūgštis nėra silikonas, kaip mano dauguma žmonių. Tai natūrali odos medžiaga kolagenas, kurio molekulės yra glaudžiai sukabintos lyg vynuogių kekės.
 
Vykstant cheminiam procesui, kai molekulės sukimba viena su kita, susidaro kolageno junginys, vadinamas hialurono rūgštimi. Šis cheminis procesas reikalingas tam, kad suleidus kolageno jis išliktų vientisas, nepasklistų ar neišsilydytų po kitas odos struktūras. Hialurono rūgštis išlygina veido, kaklo ir rankų raukšles, atkuria prarastą odos kolageną. Hialurono rūgštį rekomenduojama leistis kas šešis, devynis mėnesius, atsižvelgiant į individualias kūno medžiagų apykaitos galimybes pasisavinti ir išskaidyti suleistą kolageną.
Per susitikimą su pacientais jiems suformuojame individualius „veido žemėlapius“ ir išsiaiškiname pagrindinę odos raukšlių susidarymo priežastį. Tai gali būtų raumenų susitraukinėjimo paliktos odos žymės arba odos įdubimai dėl prarasto ar sumažėjusio kolageno tūrio. Atsižvelgiant į pacienčių geidžiamą rezultatą, kartais tenka naudoti abu raukšlių lyginimo metodus. Po procedūrų pacientams įteikiame specialisto parengtus užrašus, kad pakeitus gyvenamąją vietą ar pasirinkus kitą specialistą būtų galima saugiai tęsti procedūras.
 
Mes, estetinės medicinos specialistai, dirbame atsakingai, todėl ir savo pacientams rekomenduojame atidžiai rinktis šių procedūrų praktikantus. Atsiminkite, kad Europoje estetinės medicinos išsilavinimą gali turėti tik medicininį išsilavinimą jau įgiję gydytojai, seselės ar akušerės. Paprastos raukšlių lyginimo procedūros gali būti pavojingos, jei jas atlieka anatomijos ir fiziologijos žinių neturintis praktikantas. Botulino ir hialurono rūgšties procedūrų kainos priklauso nuo specialisto patirties ir naudojamų produktų kokybės.
 
Mūsų estetinės procedūros atliekamos Rytų Londone akušerės-ginekologės ir šių injekcijų specialistės Karolinos Padolskytės. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į @k.estetika socialiniame tinklalapyje „Facebook“.
 
Mes padedame žmonėms įgyti pasitikėjimo savimi ir pamiršti įvairius išvaizdos kompleksus!
  

Žymos: raukšlių šalinimas, botulinas, hialurono rūgštis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl policininko žmona miegamajame vaikšto lėčiau nei kituose kambariuose?
– Todėl. Kad miegamajame yra gulintis policininkas.