Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-31

Pusryčių gaminimas vos nesibaigė tragiškai: mergina laikinai buvo netekusi regėjimo

  
Pusryčių gaminimas vos nesibaigė tragiškai: mergina laikinai buvo netekusi regėjimo
© Socialiniai tinklai

Mikrobangų krosnelėje šildomas kiaušinis vos neatėmė merginai regėjimo, rašo Metro.co.uk.

Mikrobangų krosnelėje šildomas kiaušinis vos neatėmė merginai regėjimo, rašo Metro.co.uk.
19-metė Curtney Wood antrą Kalėdų dieną pradėti nusprendė nuo pusryčių. Ji sugalvojo pasigaminti kiaušinį, tačiau iš mikrobangų krosnelės išimtas kiaušinis netikėtai sprogo ir aptaškė jos veidą. Mergina patyrė rimtus odos nudegimus.
 
Slauge dirbanti Courtney, pajutusi nepakenčiamą skausmą, greitai nubėgo į vonios kambarį ir veidą ėmė plauti šaltu vandeniu. Kone iškart merginos veidas pasidengė pūslėmis.
 
„Ruošiau pusryčius. Į keptuvę įdėjau šoninę ir leidau jau apskrusti, o kiaušinį įmečiau į stiklainį su vandeniu. Kaip jau esu ne kartą tai dariusi, stiklainį su kiaušiniu padėjau į mikrobangų krosnelę, – pasakojo mergina. – Neišgirdau skambtelėjimo, kurį skleidžia mikrobangų krosnelė, kai maistas yra paruoštas, tad išėmiau stiklainį, o iš jo – kiaušinį ir padėjau jį į lėkštę.“
 
Iš keptuvės išėmus šoninę, Courtney vėl grįžo prie kiaušinio. Vos tik ji pasisuko jo pusėn, kiaušinis sprogo ir aptaškė merginai veidą.
 
Viena gyvenanti C. Woods greitai paskambino draugui, tačiau kaip rinko jo telefono numerį ji nepamena, mat tuo metu merginai buvo laikinai dingęs regėjimas.
 
„Rėkiau iš skausmo. Netrukus pas mane atvyko draugas, kuris paskambino greitajai pagalbai. Nusprendę nelaukti, mes nuvykome į ligoninės priimamąjį“, – tęsė mergina.
Royal Stoke universitetinės ligoninės darbuotojai išrašė Courtney morfino ir ant akies uždėjo drėgną marlę.
 
Courtney sužinojo, kad nors jos patirti nudegimai nėra gilūs ir oda greitai sugys, sprogęs kiaušinis pažeidė abiejų akių ragenas.
 
„Dešine akimi vėl matyti pradėjau praėjus 48 valandoms, tačiau kiek kitokia situacija yra su kaire akimi. Ji yra pažeista gerokai stipriau. Šiuo metu žaizdas gydau lašiukais ir geriu steroidus. Kol sugys abi akys, turėsiu kasdien lankytis klinikoje“, – pasakojo C. Woods.
 
Mergina pridūrė, kad tai buvo pats stipriausias skausmas, kokį jai teko patirti.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: skausmas, Nudegimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žurnalistas atvykęs į Rusiją klausia ruso:
– Girdėjau, kad jūsų šalyje problemos su alkoholiu?
– Problemos su alkoholiu?! Nemanau. Be alkoholio – tai jau problemos...