Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   theguardian.com   |   2017-01-03

Pusryčių metu vaikai suvartoja itin daug cukraus

  
Pusryčių metu vaikai suvartoja itin daug cukraus
© flickr.com
Vaikai pusryčių metu suvartoja per daug cukraus.
Vaikams yra itin svarbu valgyti pilnavertį ir sveiką maistą.

Anglijos Viešosios Sveikatos tarnyba (Public Health England) pristato naują barcodo programėlę, kuri padės nustatyti, kiek procentų cukraus, riebalų ir druskos yra maisto produktuose.

 Nacionalinio Dietos ir Maistingumo (National Diet and Nutrition Survey) atlikto tyrimo metu nustatyta, jog vien per pusryčius vaikai suvartoja daugiau nei pusę rekomenduojamos dienos cukraus normos, valgydami dribsnius, sausus pusryčius bei įvairiausius kremus ar užtepėles ir gerdami gaiviuosius gėrimus.
Anglijos Viešosios Sveikatos tarnyba (Public Health England), siekdama atkreipti dėmesį į šią problemą, pristato naują programėlę „Be Food Smart”, kuri leis vartotojui nuskanuoti produkto barkodą ir sužinoti, kiek jame yra cukraus, riebalų ir druskos.
 
Anglijos Viešosios Sveikatos tarnybos (Public Health England) vyriausioji dietologė Alistone Tedstone sakė, jog vaikams yra itin svarbu valgyti pilnavertį ir sveiką maistą. Tačiau ji supranta, jog pusryčiu metu nelieka daug laiko kulinariniams eksperimentams, todėl naujoji programėlė padės užsiėmusiems tėvams nustatyti, kiek cukraus yra maisto produktuose, kuriuos pusryčiams vartoja jų vaikai.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Vaikai, Pusryčiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis