Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Rita Valčiukaitė   |   2017-05-18

Savęs atradimo kaina – gimtinę iškeisti į svetimą šalį

  
Savęs atradimo kaina – gimtinę iškeisti į svetimą šalį Lina Phillips.

Liną Phillips jau nuo pat vaikystės sieja labai stiprus ryšys su gamta. Todėl gal ir neatsitiktinai po ilgų klaidžiojimų gyvenimo brūzgynais suvokė, kad tikrasis jos pašaukimas yra gydyti žmones gamtos energija. Reikėjo nueiti ilgą ir varginamą kelią, perplaukti ašarų pilnas jūras, gimtinę iškeisti į svetimą šalį, kad pagaliau atrastų save ir darytų tai, ko iš tikrųjų trokšta širdis.

Pirmieji šešeri Linos gyvenimo metai prabėgo pas močiutę kaime. Tai buvo vienas laimingiausių periodų. Išbėgs, būdavo, Linutė vėjyje besiplaikstančiais plaukučiais į vasaros karščiu alsuojančią pievą ir lyg margaspalvis drugelis tupt prie vieno žiedo, sugeria į save jo svaiginamą kvapą, tupt prie kito. Paskui išsitiesia aukštoje žolėje ir visa savo esybe susilieja su Motina Gamta.
Mokyklą Lina lankė mieste, tačiau gamtos vaikas ten taip ir neprigijo. Vaikščiodavo viena, nuo visų atsiskyrusi, niekur nerasdama sau vietos, nedomino jos žaidimai su bendraamžiais, o ir šeimos narių apsuptyje nesijautė sava. Dažnai atrodydavo, kad viskas aplink ją netikra, kad tarsi tai yra jos gyvenimas, bet tuo pačiu metu tarsi ir ne jos, mergaitė beveik niekur nepritapdavo. Gera sveikata taip pat nepasižymėjo, net buvo atleista nuo kūno kultūros, nes nuo triukšmo jai spengdavo ausyse, svaigdavo galva, dažnai ji alpdavo.
 
Paauglystėje Lina dažnai pasinerdavo į gilius apmąstymus, ji negalėjo suvokti, kodėl pasaulyje karaliauja nesantaika, pyktis, melas, įvairios ligos, kodėl žmonės jaučiasi nelaimingi, įskaudinti. Jai atrodė, kad jeigu jie nuoširdžiai mylėtų vienas kitą, dovanotų savo gerumą, pasaulis labai pasikeistų. Tačiau aplinkiniai nesuprato Linos sampratų, todėl ji nutilo, užsisklendė savyje. Ir taip neišsakytos mintys kaupėsi, slėgė, kol galiausiai virto ligomis. Liną užpuolė nuolatiniai peršalimai, sutriko kraujotaka, širdies ritmas, ji pradėjo labai jautriai į viską reaguoti, matyti dalykus, kurių paprasta akimi nepamatysi.
 
Gydytojai keturiolikmetei paskyrė raminamųjų vaistų jautrumui mažinti ir įaudrintai vaizduotei slopinti.
Vėliau Lina Phillips sukūrė šeimą, augino du vaikus, dirbo pedagoginį darbą. Per pertraukas auklėtiniai plūste plūsdavo pas ją, ir Lina lyg angelas sargas apgaubdavo juos savo šiluma bei meile. Pedagogė troško vaikus globoti, gilintis į jų vidinę būseną ir patirtus išgyvenimus. Ir jai buvo nelabai svarbu, kokius pažymius jie gauna, nes pastebėjo, kad blogai besimokantysis gali turėti labai gražią sielą. Žiūrėdama į tokius mokinius ji atpažindavo save vaikystėje.
 
Atrodė, kad pagaliau viskas lyg ir susidėliojo į savo vietas, tačiau Lina intuityviai jautė, jog tai nėra tikrasis jos pašaukimas. Nors ji ir labai mėgo savo darbą, bet jame vis tiek kažko trūko...
Dar po kurio laiko likimas Linai Phillips pasiuntė naują išbandymą – skyrybas. Šis įvykis sukrėtė moterį iki pat sielos gelmių, neištveriamas skausmas draskyte draskė jai širdį, net kaltino save, kad galbūt jos prasta sveikata atstūmė vyrą. Ir moteris nugrimzdo į gilią depresiją, nemeilė sau užvaldė kiekvieną jos kūno ląstelę. Tuomet jai buvo paskirti antidepresantai, ir ji darėsi priklausoma nuo jų. Lina jautėsi taip sugniuždyta, kad buvo sunku net iš lovos išlipti, tačiau lyg šviesos spindulys tamsią naktį ją gelbėjo begalinė meilė vaikams.
 
Pažįstamiems netikėtai pasiūlius vykti į Londoną, Lina pajuto, kad būtent ten ir prasidės tikrasis jos gyvenimas. Tačiau iš pradžių, kaip ir daugelis emigrantų, ji patyrė sunkią adaptaciją, kultūrinį šoką. Čia ji praėjo pragariškų išbandymų kelią. Nors ir dirbo parduotuvės vadybininke, bet teko nešioti sunkias dėžes, kai kurių iš jų negalėdavo net pakelti. Lina viena svetimame krašte augino sūnų ir nesinaudojo šios valstybės lengvatomis. Ji buvo taip pasinėrusi į darbą, atnešantį jai duonos kąsnį, kad net neturėjo laiko verkti, gailėtis savęs. Tačiau alinamas darbas, nuolatinė įtampa tikrai nepridavė jai sveikatos.
 
Pasibaigus atsivežtiems iš Lietuvos antidepresantams, Lina Phillips nuėjo pas šeimos gydytoją, o šis net pasibaisėjo, kad ji vartoja vaistus, Anglijoje seniai jau uždraustus. Jis paskyrė silpnesnius ir patarė lankyti meditacijos užsiėmimus. Nuo jo žodžių Linos vos neištiko pykčio priepuolis, nes tuo metu ji, kaip ir daugelis žmonių, tikėjo, kad tik vaistais galima išsigydyti. Moteris absoliučiai nieko nežinojo apie meditacijas ir nesuvokė, kokią naudą jos gali duoti, todėl neieškojo tokių užsiėmimų.
Tačiau po kurio laiko Linos sveikata dar labiau pablogėjo. Gydytojai rado dvi cistas gerklėje, pripažino lėtinį raumenų nuovargio sindromą, depresiją, širdies ritmo ir kraujotakos sutrikimus. Po mikroinsulto jai buvo pripažintas dalinis invalidumas, tai Linai sukėlė šoką. Ir tik pasiekusi dugną, kai jau nebebuvo jokios kitos išeities, moteris pasiryžo išbandyti alternatyviąją mediciną. Tačiau jai, įpratusiai logiškai mąstyti, buvo labai sunku priimti gamtos pagalbą.
 
Kaip žmogus, kuris gyvena nejausdamas žemės po kojomis, Lina Phillips pirmiausia atrado energetines, kristalų ir brangakmenių terapijas, padedančias žmogų surinkti į visumą, subalansuoti jo emocinę, protinę ir fizinę sveikatą. Pradėjus taikyti kristalų terapiją sau, pirmais mėnesiais vyko didžioji detoksikacija, o tai pasireiškė ne pačiais maloniausiais pojūčiais. Linos vyras (Anglijoje ji antrą kartą ištekėjo) ir artimieji mėgino ją visaip atkalbinėti, kad toks gydymosi būdas tik kenkia, o ne padeda.
Tačiau ji jau tvirtai žinojo, kad tai – tik organizmo valymasis.
 
Ir kai visos sveikatos problemos ėmė trauktis, tada atsirado didelis noras gilintis į šią sritį. Taip prasidėjo keletą metų besitęsiantys mokslai. Iš pradžių Lina studijavo energetinį gydymą, paskui angelogiją, dvasinę psichologiją. Energetikei reikėjo nugyventi apie 40 metų, kad gautų atsakymus į savo klausimus, kodėl nuo pat vaikystės ji taip myli gamtą ir jaučiasi jos dalimi, iš kur jos toks perdėtas jautrumas.
Nesibaigiantys ieškojimai Liną nuvedė pas garsius dėstytojus – pasaulyje žinomų knygų autorius Maxine Fone, Doreen Virtue, Louise L. Hay. Po penkerių intensyvaus mokymosi metų Lina Phillips įgijo reikiamą kvalifikaciją ir leidimą gydyti, patvirtintą Jungtinės Karalystės sveikatos asociacijos.
 
Atsižvelgdama į ją besikreipiančiųjų emocinę ir fizinę būsenas, Lina ilgą laiką rinko informaciją, kaip galėtų padėti žmogui išlaikyti emocinį, protinį ir fizinį balansą šiandieniniame pasaulyje, kupiname netikrumo, įtampos, baimių ir streso. Taip po ilgų ieškojimų gimė kristalinė meditacija. Šios meditacijos sesija yra sudaryta iš kvėpavimo pratimų, papildant juos spalvų, garso ir kristalų aukštomis vibracijomis. Kiekvieną įkvėpimą ir iškvėpimą lydi aukštos vibracijos kristalų garsas, atkuriantis žmogaus emocinį, protinį ir fizinį balansą, sumažėjusį dėl sunkių emocinių išgyvenimų, gilių vidinių traumų ir sunkių ligų.
 
Šios meditacijos tikslas yra apsaugoti žmogų nuo ligų, nes, kaip rodo ilgalaikė Linos Phillips patirtis, jam sunkiausia yra prisižiūrėti save. Susirgimų gerokai sumažėtų, jeigu žmonės skirtų bent dalį savo laiko vidui, kiek jo skiria savo išorei. Dažnas atėjęs pas Liną prisipažįsta, kad ji yra kaip paskutinė stotelė, į kurią kreipiamasi, kai ligos tampa lėtinės, pasikartojančios, neišgydomos arba tyrimai neparodo ligos.
 
Čia jam suteikiama psichologinė pagalba, nustatoma ligos priežastis, paskiriamas gydymas gamtos energija, padedama atrasti save. Tačiau vos tik žmogui pagerėja, jis vėl pamiršta pasirūpinti savimi, paskui vėl sugrįžta ir skundžiasi nemiga, migrena ar kokiu kitu negalavimu.
 
Šiuo metu Lina konsultuoja žmones bei gydo juos gamtos energija, beveik kiekvieną sekmadienį veda meditacijos užsiėmimus, per juos naudoja kristalinius indus, išgaunančius garsus, kurie atitinka žmogaus energetinius laukus.
 
Išgirdusi liūdną statistiką, kad Jungtinėje Karalystėje net keturmečiai vaikai serga emocinėmis ligomis, tokiomis kaip depresija, o keturiolikmečiai paaugliai turi net 80 proc. psichologinių sutrikimų, Lina Phillips veda meditacijos užsiėmimus vaikams. Lengviau yra padėti jaunam žmogui, nei jau traumų iškamuotam suaugusiajam.
 
Vaikų meditacija – tai jų kelionė į savo vidinį pasaulį. Labai svarbu, kad vaikas išmoktų išgirsti savo vidinį balsą, pažinti savo vidinę stiprybę, valdyti stresą, baimę, pyktį, atrastų tikruosius savo talentus, bet visų svarbiausia, kad išmoktų mylėti save. Meditacija yra viena iš seniausių profilaktinių priemonių, skiriama šalinti koncentracijos, emocinius ir elgesio sutrikimus. Ji taip pat padeda sumažinti vaikų hiperaktyvumą. Medituojantys vaikai išmoksta mylėti save ir kitus, atleisti, nepykti, valdyti emocijas ir mintis. Jie rečiau serga, jiems lengviau sekasi mokykloje. Nurimęs protas lengviau priima informaciją, pagerėja koncentracija, atmintis, lengviau susikaupiama ir išlaikomas dėmesys.
 
Kartais žmonės klausia Linos, ar jie turi išpažinti kokią nors religiją, kad galėtų kreiptis į ją. Alternatyvios medicinos specialistė ir meditacijos mokytoja nėra religinga ir nepriklauso jokiai religijai, ji tiki tik tuo, ką mato ir apčiuopia. Lina žengia dvasingumo keliu, kuriame galioja ne žemiški, bet visatos dėsniai, ir kurių ji pati laikosi bei moko kitus. Juk gamta neskirsto žmonių į religijas, žmones diferencijuoja tik pats žmogus.
 
Lina Phillips jaučiasi skolinga gamtai už sugrąžinta jai visavertį gyvenimą. Ji net neįsivaizduoja, kiek turės išgydyti dar žmonių, kad grąžintų šią skolą Motinai Gamtai...
 
Daugiau informacijos galima rasti Linos Phillips FB puslapyje Energetinis Gydymas.
 
Su kodu Pavasaris 10% nuolaida.
Facebook: Lina Phillips
Tel. 07545493532
 
  

Žymos: Lina Phillips, Energetinis gydymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!