Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-05-15

Šeimos gydytojas, graibęs pacientes du dešimtmečius, galimai sės į kalėjimą

  
Šeimos gydytojas, graibęs pacientes du dešimtmečius, galimai sės į kalėjimą
© twitter nuotrauka

Šeimos gydytojas, leidęs sau seksualiai priekabiauti prie pacienčių 20 metų, nes tikėjo, kad jo pozicija visuomenėje yra nepajudinama, gali sulaukti laisvės atėmimo bausmės.

iaus gydytojas Alanas Tutinas aukas rinkosi asmeninių konsultacijų metu ir prašė jų nusimesti rūbus ir atlikdavo intymiais apžiūras net dėl menkų susirgimų.  

Vienai pacientei jis teigė turįs patrinti jos krūtis, kad sužinotų, ar ji nėra nėščia, kitai liepė išsirengti iki apatinių tam, kad patikrintų jos regą.  

Jis apgraibė dvylikametę, atėjusią pas jį su peršalimo simptomais, reikalavo, kad moteris nusirengtų ir leistų jam apžiūrėti jos krūtis, nors ši pas jį apsilankė, nes ant pėdos buvo karpa ir persekiojo dvi paaugles, kurios norėjo kontraceptinių tablečių.  

Teigiama, kad jis mėgino atsegti vienos moters marškinius sakydamas: „eikite ir atsistokite ten, nusiimkite visus drabužius. Man patinka kinietės.”  

Gydytojas Alanas Tutinas dirbo Tutin’s Merrow Park klinikoje Guildforde, Surrey.  

Liudijimai dėl seksualinio priekabiavimo į viešumą iškilo dar devintajame dešimtmetyje. 2000 metais vyras atsidūrė teisme, buvo tvirtinama, kad jis priekabiavo prie trijų moterų, paauglės ir jauno berniuko, tačiau jis buvo išteisintas ir tęsė darbą.  

Alanas Tutinas visą laiką dirbo šalia savo žmonos Angelos, irgi gydytojos, pora turi tris vaikus.  
  

Žymos: Seksualiniai nusikaltimai, bendrosios praktikos gydytojai, šeimos gydytojas, gydytojas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“