Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-01-02

Siekiama pažaboti plastinių operacijų bumą

  
Siekiama pažaboti plastinių operacijų bumą Bus siekiama, kad pasiryžę darytis plastines operacijas dar geriau apgalvotų savo žingsnį.

Pacientai, norintys pasidaryti plastinę operaciją Jungtinėje Karalystėje, visų pirma turės susipažinti su žiauriu tokių operacijų šalutiniu poveikiu, pranešė Dailymail.co.uk.

Planuojama, kad pacientai nusprendę pasigražinti savo kūno linijas, taip pat turės praleisti daugiau laiko apsispręsdami, ar jiems iš tikrųjų reikalinga tokia operacija. Atsakingos institucijos Britanijoje ketina peržiūrėti grožio procedūras, apimančias krūtinės implantus, botokso injekcijas, lazerio naudojimo metodikas, kad galėtų užtikrinti tinkamą privačių grožio klinikų darbą, kurios dėl klientų įgeidžių vis dažniau linkusios nusileisti priimtiems standartams.
Ateityje ketinama uždrausti ir neetiškas plastinių operacijų ir procedūrų pardavimų technikas, įtraukiant pasiūlymus „du už vieno kainą“, riboto laiko pasiūlymus ir steigti plastines operacijas kaip prizus konkursuose. Imtis panašių pokyčių paskatino ir neseniai įvykęs skandalas dėl nekokybiškų krūtinės implantų, dėl kurių nukentėjo kone 50 tūkst. Jungtinės Karalystės moterų.
 
Abejonių kyla ir dėl gan liberalių, šiuo metu galiojančių botokso injekcijų procedūrų, kurios padeda išlyginti raukšles. Nors botoksą išrašo tik gydytojas, tačiau procedūrą gali atlikti ir nepatyręs darbuotojas, išklausęs pusės dienos kursą bei pasipraktikavęs vos su vienu pacientu.
 
 
 
  

Žymos: Anglija, Grožio procedūra, Sveikata

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****