Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-10-14

Tragikomiška situacija: pabučiavęs žuvį vos nenumirė

  
Tragikomiška situacija: pabučiavęs žuvį vos nenumirė
© wikipedia
Žuvis vos neuždusino vyro.
Samas Quilliamas „bučiavo žuvį, o ši vikstelėjusi uodega įšoko jam į gerklę.

Britų paramedikams teko gelbėti vyrą, kuris vos neužduso užspringęs paties sugauta gyva į plekšnę panašia žuvimi, įšokusia jam į gerklę.

Kaip praneša Pietvakarių Anglijos greitosios pagalbos tarnyba, spalio 5 dieną medikai gavo iškvietimą į prieplauką pietiniame Bornmuto mieste. Atvykęs ekipažas ten rado 28 metų vyrą, kuriam buvo sustojusi širdis.
Aplinkiniai paaiškino, kad norėdamas pajuokauti žvejys prie burnos prikišo 14 centimetrų ilgio jūrų liežuvį, kuris išsprūdo iš rankos ir įšoko į gerklę, ir užblokavo oro patekimą į plaučius.
 
Vienas medikų, Mattas Harrisonas sakė iš pradžių bandęs ištraukti žuvį pincetu, „nors (gerklėje) strigo žuvies žiaunos ir dygliai“. Tai pasirodė esanti nelengva užduotis – ištraukti pavyko tik per šeštą bandymą.
 
Greitosios pagalbos tarnyba ketvirtadienį informavo, kad išgelbėtas vyras „jokių ilgalaikių pasekmių“ dėl patirtos nelaimės neturės.
 
Pasak meškeriotojų klubo atstovo, 28-erių Samas Quilliamas „bučiavo žuvį, o ši vikstelėjusi uodega įšoko jam į gerklę; mat esama tokios tradicijos – pabučiuoti pirmąją sugautą žuvį“.
 
Praėjus savaitei nuo šio tragikomiško įvykio S. Quilliamas sakė jaučiąsis žymiai geriau ir pridūrė, kad ir kitą kartą neatsisakys pabučiuoti žuvies: „tik gal ji bus kiek didesnė... ir ne jūrų liežuvis“.
 
  

Žymos: Pavojus, Žuvis, žvejyba

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pareina Petriukas iš mokyklos ir sako mamai:
– Aš tau suskaičiuosiu iki dešimt, gerai?
– Na, skaičiuok...
– 1 3 4 5 6 7 8 9 10.
– O kur dvejetas? – klausia mama.
– Pažymių knygutėje...