Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2016-06-02

Trys greitosios nerado Stratforde mirštančio dviratininko

  
Trys greitosios nerado Stratforde mirštančio dviratininko

Paaiškėjo, kad dviratininkas mirė po to, kai trys greitosios pagalbos automobiliai nesugebėjo rasti Stratforde, Olimpiniame parke esančio Velodromo, - pranešė Standard.co.uk.

60-metis vyras blogai pasijuto po aktyvios dviračio sesijos Velodrome. Pajutęs širdies skausmus dviratininkas sukniubo persirengimo kambaryje. Velodromo darbuotojai skubiai iškvietė greitąją pagalbą ir bandė patys atgaivinti mirštantį vyrą. Jam buvo atliktas širdies masažas.
Londono greitosios pagalbos tarnyba į nelaimės vietą išsiunte dvi greitosios pagalbos mašinas ir papildomus „greitos reakcijos” medikus mažesniame automobilyje, tačiau šie į incidento vietą atvyko tik praėjus 27 min nuo iškvietimo, kai vyras jau buvo miręs.
 
Greitosios tarnybos oficialiai skelbiamas laikas, per kurį medikai turėtų atskubėti į pagalbą – 8 min.
 
Oficialiame pareiškime teigiama, kad medikai nesugebėjo laiku pasiekti Velodromo, nes patekimas į pastatą yra labai sudėtingas ir automobiliai nerado įvažiavimo.
 
 
  

Žymos: greitoji pagalba, Velondromas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Laiškas iš stovyklos: „Mielieji tėveliai, gyvenu gerai. Vakar pas mus stovykloje vyko bokso varžybos. Dantų šepetėlį, pastą ir kitus nereikalingus daiktus siunčiu namo.“