Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-29

Už gimdymo metu suluošintą dukrą motina prisiteisė milijoninę kompensaciją

  
Už gimdymo metu suluošintą dukrą motina prisiteisė milijoninę kompensaciją Medikai laiku motinai ir S.Smith ir jos naujagimei nesuteikė reikiamos pagalbos.

Prieš penkerius metus Lewishamo ligoninėje gimusi mergaitė buvo nepagydomai suluošinta dėl gydytojų padarytų klaidų, paskelbė teismas, mergaitės motinai priteisdamas milijonus svarų sterlingų kompensacijos.

Nėštumo metu Sabreenai Smith prasidėjo infekcija, tačiau medikams to nepastebėjus, infekcija buvo perduota ir naujagimei mergaitei. Deja, medikai motinai ir dukrai laiku nepaskyrė antibiotikų.
Mergaitei gimus 2012 m. Lewisham ligoninės gydytojai nepastebjo infekcijos simptomų ir motiną su dukra išleido namo. Infekcija netrukus išplito į vaiko smegenis, sukeldama meniningitą, pažeidė smegenis, penkiametė mergaitė yra suparaližuota ir matinasi tik per šiaudelį. Vaikas taip pat turi kvėpamivo ir regos, bei rimtų mokymosi sutrikimų.
 
Teismas nusprendė, kad Lewishamo ir Greenwicho NHS padalinys mergaitės motinai privalo sumokėti 2 mln. svarų sterlingų kompensaciją bei visą likusį mergaitės gyvenimą per metus skirti £600 tūkst. vaiko priežiūros išlaidoms pr metus. Teismas taip pat ligoninei liepė atsiprašyti šeimos už padarytas klaidas.
 
 
  

Žymos: Teismas, Medicina, medikai, medikų klaida

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...