Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   delfi.lt   |   2013-11-01

Valdo Adamkaus sveikata pasitaisė

  
Valdo Adamkaus sveikata pasitaisė Kokia liga kamuoja prezidentą Valdą Adamkų, turėtų paaiškėti netrukus.

Valdas Adamkus spalio 31 d. buvo paguldytas į ligoninę. Kaip pranešė žiniasklaida, prezidentas pasijuto blogai ir atsidūrė Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose. Jam atlikti tyrimai, kurių rezultatų reiks palaukti. Teigiama, kad jau šiandien, penktadienį, V. Adamkus grįš į namus.

 Kaip „Delfi“ sakė Alma Adamkienė, jos vyras vis dažniau turėjo problemų su šlapimo pūsle, todėl į medikus kreipdavosi kelis kartus per metus. Jos vyrui buvo atliktas nedidelis pjūvis, paimti mėginiai. Po kurio laiko gydytojai pasakys, ar yra pakitimų ir kokio gydymo reiks. Tačiau ji pasidžiaugė, kad V. Adamkus jau greit grįš namo.
Sekmadienį prezidentui sueis87-eri. Šią sukaktį sutuoktiniai paminės kukliai kartu.
 
Prezidentas V. Adamkus pirmasis Lietuvos prezidentas, kuris kasmet tikrindavosi savo sveikatą ir apie patikros rezultatus visuomet pranešdavo visuomenei. Apie pirmąsias sveikatos problemas informacija pasirodė 2001-aisiais, kai jam buvo atliktos akies ir apendicito operacijos. 2008 metais įstatytas širdies stimuliatorius, o dar po metų buvo sutrikusi širdies veikla, bet medikams ją greit ir sėkmingai pavyko atstatyti.
 
Iš ligoninės prezidentas, kaip ir žadėta, paleistas jau kitą dieną. Pasak gydytojų ir jo žmonos A. Adamkienės, vyro sveikata gera, tik jis atsigaunantis po tyrimų. V. Adamkaus tyrimų rezultatai dar nepaskelbti.
  

Žymos: Sveikata,, Valdas Adamkus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kažin ar Anglijoje gyventi gera?
– Visur gera, kur mūsų nėra...
– Vadinasi, kasmet Anglijoje gyventi tampa vis blogiau?