Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-02

Velykų stebuklas: berniukas pabudo nusprendus atjungti gyvybę palaikančius aparatus

  
Velykų stebuklas: berniukas pabudo nusprendus atjungti gyvybę palaikančius aparatus Dylanas Askinas įveikė mirtiną ligą.

Dviejų metų berniuko šeima tapo tikro Šv. Velykų stebuklo stebuklo liudininkais. Vos tėvams ir medikams sutarus, kad vaiko gyvybę palaikantys aparatai bus išjungti, Dylanas Askinas pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir nepaprastai greitai atsitiesė po mirtinos ligos.

Dvimetis Dylanas Askinas iš Shelton Lock Derbyje susirgo itin retu plaučių vėžiu. Vaiko sveikata buvo tokia prasta, kad jo gyvybę kurį laiką palaikė tik medicininiai aparatai.
2016 m. Didįjį penktadienį šeima pasikvietė kunigą, kad šis pakrikštytų ligoninėje mirštantį berniuką. Tuo metu medikai nemanė, kad vaikas išgyvens, - rašė metro.co.uk.
 
Tačiau įvyko tai, ko nei medikai, nei vaiko tėvai nesitikėjo.
 
Kitą dieną prasidėjus aparatų atjungimo procesui, vaiko būklė netikėtai pradėjo gerėti, o atėjus Velykų sekmadieniui, berniuko būklė jau buvo stabili.
 
Prabėgus dviem metams nuo šios istorijos, dabar Dylanas Askinas gali didžiuotis įveikęs savo ligą ir yra sveikas bei linksmas vaikas. Berniuko tėvai Kerry ir Mike’as auginas tris vaikučius ir didelę laiko dalį skiria darbui su vėžio prevencija bei edukacija.
 
„Aš nesu labai religinga, bet tikrai tikiu, kad Dylanas – mūsų Velykų stebuklas. Kai naujienas pranešėme mūsų vyriausiajam sūnui – jis pasakė, kad jo brolis – kaip Jėzus, kuris prisikėlė Velykų sekmadienį, net apie tai tuo metu mokėsi mokykloje”, - pasakojo Kerry Askin.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Liga, Velykos,, Plaučių vėžys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...