Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Justina Kabakaitė   |   2018-04-26

Vienmomentė implantacija: ar įmanoma atkurti šypseną per dieną?

  
Vienmomentė implantacija: ar įmanoma atkurti šypseną per dieną?
© Papadent archyvas nuotr. Gydytojas Tomas Stumbrys
Gyvenimas platesne šypsena tampa ranka pasiekiamas.

Dantų atkūrimas – sudėtinga procedūra. Odontologai pastebi, jog pacientai, ilgai nesilankę pas odontologą ir pastebėję, jog uždelsus gali tekti pašalinti kelis dantis, pasirenka laukti ir toliau. Tačiau šiuolaikinė odontologija leidžia rinktis paprastą paslaugą – vienmomentę implantaciją. Įsivaizduokite, kad vos vieno vizito pas odontologą metu galima pašalinti netinkamus dantis ir jų vietoje iš karto įsriegti implantus. Vos vienas vizitas, ir galite mėgautis nauja šypsena. Netikite? Šiandien tai jau kasdienybė.

 
Kaip taip įmanoma?
Dažnai pacientai, išgirdę apie galimybę pasinaudoti vienmomente implantacija, žiūri įtariai. Jau nuo seno daugelis yra įpratę, jog dantų atkūrimas trunka kelis mėnesius. Taikant įprastas technologijas, gydytojas – odontologas šalina dantis, o vien po šalinimo reikia laukti kelis mėnesius, kad audiniai sugytų. Tik tuomet būdavo galima atkurti dantis. Tačiau šiandien šios ilgos procedūros jau praeityje. Jeigu Jums taip pat reikia pašalinti vieną ar kelis dantis, ši paslauga Jums gali padėti. Taip pat ir tais atvejais, kai dantys buvo prarasti ankščiau. Geriau vėliau nei niekada atkurti gražią šypseną.
 
Kaip vyksta vienmomentė implantacija?
 
Didžiausias vienmomentės implantacijos privalumas – procedūra atliekama to paties vizito metu. Pirmiausia odontologas pašalina nereikalingus ar sugedusius dantis, jų šaknis ir liekanas, o tuomet į jų vietą to paties vizito metu sriegia implantus. Visa procedūra gali būti atliekama su sedacija, tad pacientas nejaučia nei skausmo, nei nemalonių jausmų.
 
Ar įmanoma atkurti visus dantis?
 
Atsakymas paprastas – tikrai taip! Šiuolaikinės technologijos leidžia taikyti naujas metodikas ir atkurti visus pašalintus dantis. Tam specialiai sukurta „All on 4“ metodika, pagal kurią sriegiami 4 implantai, ant kurių fiksuojamas neišimamas dantų protezas. Tai leidžia per vieną dieną atkurti visus paciento dantis. Vos per vieną dieną galite džiaugtis atsinaujinusia šypsena!
Papadent archyvas nuotr. Papadent archyvas nuotr.
Ar implantai tikrai prigis?
 
Labai dažnai pacientai jaudinasi, jog į tą pačią dieną pašalintų dantų vietą implantų įsriegti negalima. Jie mano, jog implantai sunkiai prigis arba organizmas juos visai atmes. Tačiau tai nėra tiesa. Jeigu vienmomentę implantaciją Jums atlieka profesionalai, jie rūpinasi savo pacientų sveikata. Todėl taiko tik šiuolaikiškiausius sprendimus. Vienas tokių – Straumann SLActive implantai. Tai šiuolaikiniai implantai, kuriuos galima sriegti į iš karto pašalintų dantų vietą. Tai ypač greitai ir tvirtai prigyjantys implantai, kurių organizmas neatmeta. Tokią garantiją suteikia pats gamintojas. Naujos kartos implantas prigyja daug greičiau, todėl gamintojas garantuoja – jei nutiktų taip, kad implantas neprigytų ar būtų atmestas net ir praėjus 9 metams po implantacijos, visiškai nemokamai Jums bus įsriegtas naujas SLActive implantas bei pagamintas nuolatinis vainikėlis.
Papadent archyvas nuotr. Papadent archyvas nuotr.
Ar implanto reikia ir netekus vieno danties?
Netekus vieno ar kelių dantų, dalis pacientų nesuka sau galvos ir pasirenka neatkurti danties. Pavyzdžiui, pašalinus vieną dantį, kurio sukeltas tarpas besišypsant nematomas, tiesiog nesivarginama jo vietos užpildyti pakaitalu. Tačiau specialistai įspėja - tai ypač prastas sprendimas. Net ir netekus vieno danties nereikėtų jo vietos palikti tuščios, nes žandikaulio kaulas tirpsta. Pirmiausia, tai gali lemti tolimesnius kitų dantų sutrikimus. Palikta skylė tarp dantų išjudins sveikuosius, jie gali tapti kreivi, išsijudinti, su laiku taip pat iškristi. Todėl net jei netekote vieno danties, reikėtų pasirūpinti implantacija.
Papadent archyvas nuotr. Papadent archyvas nuotr.
 
Nuo ko pradėti?
 
Manote, jog ir Jums padėtų vienmomentė implantacija? Nedvejokite ir pasirūpinkite spindinčia šypsena. Visi pacientai po vienmomentės implantacijos vieningai tvirtina, jog ši procedūra pakeitė jų gyvenimą. Po implantacijos yra pagaminamas bei uždedamas laikinas dantų vainikėlis, kurį rekomenduojama keisti praėjus 4 – 6 mėnesiams. Daugelis bijo didelės implantų kainos, tačiau implantacijos dieną reikia mokėti tik už implantą, o po 4 – 6 mėnesių už protezavimą nuolatiniu vainikėliu. Šypsenos atkūrimas suteikia daugiau pasitikėjimo, pašalina streso pojūtį bei skausmą dantų srityje.
 
Patogu tai, kad šiai procedūrai galite užsiregistruoti iš anksto nuotoliniu būdu pasikonsultavę su specialistu. Šiuolaikinių technologijų pagalba tai galima padaryti telefonu, internetu, el.paštu ar naudojantis pokalbių programėle. Tai ypač aktualu tiems, kuriems reikalinga konsultacija iš kito miesto ar net šalies. „Papadent“ odontologijos klinikos, esančios Vilniuje, specialistai iš anksto sudarys gydymo planą ir paskirs artimiausią vizitą vienmomentei implantacijai. Pamirškite apie kelių mėnesių gydymą, savo šypsena galėsite džiaugtis jau tą pačią dieną!
Papadent archyvas nuotr. Papadent archyvas nuotr.
Susisiekti su odontologijos klinika galite paskambinę telefonu +370 699 999 11.
Taip pat galite rašyti el. laiškus adresu: [email protected]
Adresas: V. Gerulaičio g. 1-26, Vilnius
  

Žymos: Medicina, Dantys, implantacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.