Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-02-10

„airBaltic“ trigubina skrydžių iš Palangos skaičių

  
„airBaltic“ trigubina skrydžių iš Palangos skaičių
© „airBaltic“
Keleiviai iš Palangos skraidinami lėktuvu „Fokker 50“.

Oro bendrovė „airBaltic“, jausdama poreikį didesnei skrydžių iš Vakarų Lietuvos pasiūlai, nuo kovo 28 dienos šalia dabar vykdomų 4 reisų iš Palangos oro uosto pridės 10 naujų.

="text-align: left">Oro bendrovės lėktuvai, prasidėjus naujam vasaros skrydžių sezonui, Palangos oro uoste kils ir leisis visomis savaitės dienomis po du kartus per dieną – rytais ir vakarais.
 
„Oro transporto rinkoje ekonomikos nuosmukis ryškiausiai atsispindėjo sumažėjusiu keleivių skaičiumi, kuris pakoregavo daugelio oro bendrovių skrydžių planus. Šiemet jau juntame atsigavimo nuotaikas ir vertiname realias galimybes didinti skrydžių skaičių. Tikimės, kad vėl ims didėti verslo keleivių srautai, taip pat vasara į Lietuvos pajūrį pritrauks daugiau vokiečių, rusų, skandinavų turistų“, – sakė „airBaltic“ viceprezidentas ir atstovybės Lietuvoje vadovas Tadas Vizgirda.

„Ši žinia mums labai laukta ir maloni. Kai keleivis turi pasirinkimo galimybę, jam siūlomas patogus skrydžių laikas, geras dažnumas bei patraukli kaina ir oro uostas yra netoli namų, manau, priimti sprendimą keliauti lėktuvu yra paprasta ir naudinga. Džiaugiamės, kad vakarų regiono gyventojai turės didesnį pasirinkimą planuodami savo atostogas, verslo keliones. Patogiau atvykti bus ir užsienio šalių piliečiams“, – sako Tarptautinio Palangos oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė.

„airBaltic“ nuo kovo pabaigos iš Palangos į Rygą vykdys 14 reisų per savaitę. Keleiviai skraidinami lėktuvu „Fokker 50“, o skrydis trunka 45 minutes.

Per praėjusius metus oro bendrovė Palangoje sulaukė 24,1 tūkst. keleivių ir atliko 896 skrydžius. Vidutinis lėktuvų salonų užpildymas per mėnesį sudarė 52 procentus.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.