Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   mirror.co.uk   |   2015-04-23

Anglijos politikas: indai man patinka labiau nei rytų europiečiai

  
Anglijos politikas: indai man patinka labiau nei rytų europiečiai N. Farage priimtinesni imigrantai iš Australijos ir Indijos.
Aš manau, kad labiau tikėtina, jog žmonės, atvykstantys iš Indijos ir Australijos, kalbės angliškai, supras vietinius įstatymus ir turės artimesnius ryšius su mūsų šalimi.

Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partijos (UKIP) lyderis Nigelas Farage‘as pasakojo BBC, kad australai geriau supranta britų vertybes, nei imigrantai iš Rytų Europos, - skelbė portalas mirror.co.uk.

N. Farage‘as prisipažino, kad jis mieliau matytų žmones, atvykstančius iš Australijos, nei iš buvusių komunistinių šalių. BBC reporteriui Evanui Davisui antiimigrantiškai nusiteikęs politikas sakė: „Turiu prisipažinti, kad kai kam teikiu pirmenybę. Aš manau, kad labiau tikėtina, jog žmonės, atvykstantys iš Indijos ir Australijos, kalbės angliškai, supras vietinius įstatymus ir turės artimesnius ryšius su mūsų šalimi, nei, tarkim, tos šalys, kurios dar nėra visiškai atsigavusios nuo komunistinės valdžios.“
Tai dar vienas politiko neeilinis pareiškimas, įskaitant šokiruojančius būdus patekti į televiziją ir savo partijos, kuri nusiteikusi prieš Europos Sąjungą, reklamavimas visais įmanomais būdais. Jis sakė: „Kartais, norint, kad žmonės susiprotėtų kas vyksta, tu privalai šokiruoti.“
 
N. Farage‘as pažadėjo mesti UKIP partijos pirmininko postą, jei nelaimės rinkimų gegužės 7 dieną. Jis jau šešis kartus pralaimėjo rinkimus į ministro pirmininko vietą.
 
 
  

Žymos: Migracija, Imigrantai, Nigel Farage

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.