Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-14

Britai pensininkai skuba palikti šalį iki „Brexit”

  
Britai pensininkai skuba palikti šalį iki „Brexit”
© Pixabay nuotr.
Britai nenori senatvės sulaukti gimtojoje šalyje.
Britai nenori senatvės sulaukti Didžiojoje Britanijoje.

Nenumaldomai artėjant dienai, kai Jungtinė Karalystė (JK) pasitrauks iš narystės Europos Sąjungoje (ES), šalies pensininkai ir anksčiau į pensiją nusprendę išeiti asmenys skuba išsikraustyti į pietines Europos šalis dar iki „Brexit”.

Baiminamasi, kad po „Brexit” britų pensininkams taps daug sunkiau išėjus į pensiją išsikraustyti į tokias pamėgtas ES šalis, kaip Ispanija, Prancūzija ar Portugalija.
Jau daugelį metų šiltos ir patogios senatvės ieškantys britų pensininkai palieka JK, tačiau po referendumo specialistai, kurie padeda tokiems asmenims išsikraustyti ir susitvarkyti gyvenimo užsienyje dokumentus, pastebėjo, kad šiemet tokių prašymų skaičius ženkliai išaugo.
 
Finansų konsultantu JK dirbantis Blevins Franksas portalui Independent.co.uk pasakojo, kad baiminantis laisvo žmonių judėjimo pabaigos, tarp jo klientų 20-25 proc. padaugėjo užsakymų, kurie nori paspartinti savo išėjimą į pensiją bei išsikraustyti į šiltas ES šalis.
 
Kitos JK kompanijos taip pat patvirtino, kad jaučia panašų klientų, kurie nenori senatvės sulaukti Didžiojoje Britanijoje, skaičiaus padidėjimą.
 
 
  

Žymos: Pensininkai, brexit, pensijinis amžius

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė