Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

DELFI.lt, BNS, Tiesa.com   |   2019-03-10

Britanijos pilietybė atimta iš dar dviejų „IS nuotakų“

  
Britanijos pilietybė atimta iš dar dviejų „IS nuotakų“
© twitter nuotrauka

Didžioji Britanija atėmė pilietybę dar iš dviejų moterų, prisijungusių prie Sirijoje veikiančio džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IS), sekmadienį pranešė laikraštis „The Sunday Times“.

Tokia žinia, po kurios kilo klausimų dėl jų vaikų likimo, nuskambėjo britų pareigūnams priėmus panašų sprendimą dėl iš Londono kilusios 19-metės Shamimos Begum, kurios kūdikis praėjusią savaitę mirė vienoje Sirijos pabėgėlių stovykloje.
 
30 metų Reema Iqbal ir 28 metų jos sesuo Zara išvyko iš rytų Londono į Siriją 2013 metais ir kartu augina penkis jaunesnius nei aštuonerių metų berniukus, informavo leidinys.
 
Anot laikraščio, Britanijos pilietybės iš jų buvo atimtos dėl teisinių priežasčių. Pranešama, kad abi pakistaniečių kilmės moterys ištekėjo už džihadistų, prisidėjusių prie įkaitų iš Vakarų šalių žudymo.
 
Britų vidaus reikalų ministerija pareiškė, kad tokių atskirų atvejų nekomentuoja. Masinis žmonių bėgimas iš paskutinės džihadistų tvirtovės Rytų Sirijoje neseniai sukėlė humanitarinę nelaimę.
Tarptautinis gelbėjimo komitetas penktadienį pareiškė, kad į kurdų valdomą stovyklą „al Hol“ nuo trečiadienio atvyko 12 tūkst. moterų ir vaikų.
  

Žymos: Musulmonai, teroristai, ISIS, islamas , IS nuotakos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Poetas:
– Vakar naktį į mano butą įsibrovė vagys.
Policininkas:
– Ir ką padarė?
– Jie apvertė aukštyn kojom visus kambarius, padėjo ant rašomojo stalo penkis eurus ir išėjo.