Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-07-14

D. Cameronas: JK gyvenantys ES piliečiai gali prarasti teisę likti

  
D. Cameronas: JK gyvenantys ES piliečiai gali prarasti teisę likti D. Cameronas norėtų, kad ES gyventojams būtų užtikrinta galimybė pasilikti.
Naujoji vyriausybė teoriškai gali išsiųsti imigrantus į gimtąsias šalis, jei užsienyje gyvenantys britai bus priversti grįžti.

Pasak buvusio šalies premjero Davido Camerono, galimybės, kad Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenantys Europos Sąjungos piliečiai gali prarasti teisę pasilikti šalyje, atmesti negalima.

Pasak trečiadienį paskutiniuosius klausimus iš kolegų viešai atsakinėjusio ministro pirmininko, tokia galimybė galima tik tuo atvejų, jei Britanijos piliečių ES šalyse teisės nebūtų gerbiamos.
Premjeras sakė, kad nors jis ir kovojo už šalies pasilikimą Sąjungoje ir norėtų, kad ES gyventojams būtų užtikrinta galimybė pasilikti, naujoji vyriausybė teoriškai gali išsiųsti imigrantus į gimtąsias šalis, jei užsienyje gyvenantys britai bus priversti grįžti.
 
„Esu įsitikinęs, kad labai svarbu surasti abipusį susitarimą (tarp JK ir ES). Naujoji ministrė pirmininkė sunkiai dirbs, kad galėtų garantuoti tai taip greitai, kaip galėsime”, - atsakė D. Cameronas.
 
Šį klausimą politikui uždavė leiboristų lyderis Jeremy Corbynas, kuris apkaltino Vyriausybę nepateikiant jokių aiškių atsakymų.
 
 
  

Žymos: Referendumas, David Beckham, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viengungis visus darbus nudirba pats. Vedusį priverčia žmona.