Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-01-12

Deportuojama moteris apginta – ji lieka JK

  
Deportuojama moteris apginta – ji lieka JK
© Wikipedia nuotr.
Spėjama, kad iš JK deportuojama daug žmonių, kurie turi teisę čia gyventi.
Paulette nelegalia imigrante, jai buvo nutrauktos visos socialinės garantijos, o galiausiai ji buvo išgabenta į migrantų sulaikymo centrą

Nuo 1968-ųjų Jungtinėje Karalystėje gyvenančią moterį deportuoti panorę britų migracijos pareigūnai savo nepasiekė – išsiuntimui jau pasmerktai moteriai leista pasilikti kai kilo didžiulis skandalas, o deportuojamoji sulaukė milžiniškos visuomenės paramos.

Jamaikoje gimusi Paulette Wilson septintojo dešimtmečio pabaigoje į JK atvyko dar būdama vaikas, ji čia įleido šaknis, dirbo ir sąžiningai mokėjo mokesčius, o vėliau išėjo į užtarnautą pensiją.
Tačiau 61 metų moteriai tai negarantavo ramios ateities – pernelyg uoliai dirbę migracijos pareigūnai pripažino Paulette nelegalia imigrante, jai buvo nutrauktos visos socialinės garantijos, o galiausiai ji buvo išgabenta į migrantų sulaikymo centrą bei paruošta deportuoti į Jamaiką.
 
Valstybės tarnautojai ją nelegale pavertė pasinaudodami painiais teisės aktais, kurie susuko galvą ir jiems.
Kai P. Wilson istorija iškilo aikštėn, ją stojo ginti teisininkai, politikai, visuomenė ir sprendimas deportuoti buvo atšauktas, penktadienį pranešė „The Guardian“.
 
„Būtų malonu sulaukti atsiprašymo“, – taip į šią žinią reagavo jos pagrindinė herojė.
 
Žmogaus teisių gynėjai baiminasi, kad ši biurokratų klaida – tikrai ne vienintelė, spėjama, kad iš šalies neteisėtai išsiunčiama daugybė apsiginti negalinčių gyventojų, laikomų nelegalais.
  

Žymos: imigracija, Nelegalūs imigrantai, deportacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Matau, gavai žinutę!“ – „Taip, man ją atsiuntė draugė.“ – „Bet ji tuščia?!“ – „Tikrai taip, mes jau kurį laiką nesikalbame.“