Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, bbc.com   |   2018-11-20

Emigrantai į gimtąsias šalis persiunčia milijardus svarų sterlingų

  
Emigrantai į gimtąsias šalis persiunčia milijardus svarų sterlingų
© Pixabay.com
Daugiausia pinigų išsiunčiama į Nigeriją.
Pinigai skiriami mokslams.

Jungtinėje Karalystėje dirbantys migrantai gimtosiose šalyse likusioms šeimoms kasmet išsiunčia maždaug 8 mlrd. svarų sterlingų, teigiama Jungtinių Tautų švietimo agentūros pranešime. Šie pinigai dažniausiai atitenka vargingesnėse šalyse gyvenančių emigrantų artimųjų mokslams, pragyvenimui.

Tačiau UNESCO organizacija praneša, kad didelė dalis šių „sunkiai uždirbtų pinigų“ atitenka finansų kompanijoms, kurios prašo susimokėti už pinigų perlaidas. Teigiama, kad šių transakcijų metu žmonės turėtų mokėti 3 proc. dydžio mokestį, tačiau vidutinis mokestis šalyse siekia maždaug 7 proc.
Jungtinės Karalystės mokesčių institucijų asociacija pabrėžia, kad perlaidų kaina būtų mažesnė, jei šioje rinkoje atsirastų daugiau pinigines perlaidas vykdančių įmonių.
 
Jungtinė Karalystė yra viena iš dešimties šalių, kurioje dirbantys žmonės didžiąją dalį savo pajamų persiunčia giminaičiams. Be to, daugiausia jų išsiunčiama į Nigeriją, Indiją ir Pakistaną, taip pat Lenkiją, Kiniją, Keniją, Filipinus, Bangladešą ir Ganą.
 
  

Žymos: Pinigai, Emigracija, Mokesčiai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naktį žmogelio mašinoje suveikia signalizacija. Išlekia jis tik su šlepetėmis ir chalatu į kiemą, o ten prie jo automobilio stovi trys žaliūkai su treningais. Vienas sako:

– Šaunuolis, greitai raktelius atnešei.