Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-07

Į JK variklio skyriuje atkeliavęs imigrantas: „Ar čia Anglija?!“

  
Į JK variklio skyriuje atkeliavęs imigrantas: „Ar čia Anglija?!“ Manoma, kad nelegalai į autobusą pateko Prancūzijoje.
Neįsivaizduojama kaip nelegalai išgyveno penkių su puse valandų kelionę tokiomis sąlygomis

Keturių nelegalių imigrantų bandymas patekti į Jungtinę Karalystę baigėsi fiasko – jie prasmukti bandė sulindę į ankštą keleivinio autobuso variklio skyrių, kuriame temperatūra galėtų siekti daugiau nei 65 laipsnius karščio.

Britų keliautojų pripildytas autobusas buvo pakeliui iš kelionės Prancūzijoje, kai jo vairuotojas, 35-erių Scottas McLoughlin išgirdo keistą garsą, sklindantį iš autobuso variklio. Iš pradžių vairuotojas pamanė, jog susidūrė su gedimu, tačiau atidaręs mažas variklio skyriaus dureles, Scottas nustėro: tamsioje autobuso angoje lindėjo žmogus.
Vyras sako nė neįsivaizduojantis kaip nelegalai galėjo patekti į autobusą ir kaip apskritai jie galėjo daugiau nei penkių su puse valandų kelionę išgyventi tokiomis sąlygomis.
 
„Man atidarius dureles jie ėmė šaukti: „Ar čia Anglija?! Vandens, Vandens!“, - pasakojo vairuotojas. – Aš palikau juos ten ir kuo skubiau paskambinau policijai, pareigūnai pasirodė vos už dviejų ar keturių minučių.“
 
Užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip uniformuoti policijos pareigūnai renkasi prie minėto autobuso. Vienas jų atidaro mažytes variklio dureles ir staiga iš ten ištraukęs nelegalų imigrantą bloškia jį ant žemės. Paskui jį ištraukiamas ir dar vienas nelegalus keleivis. Abu jie surakinami antrankiais.
 
Vyrai, kurie, manoma, yra maždaug 20-ies kilę iš Eritrėjos ar Sudano. Į autobusą jie galėjo išsiropšti tuomet, kai britų keliautojai lankėsi visai netoli Prancūzijos Calais rajono, kur yra įsikūrusi pabėgėlių stovykla.
 
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, kelionės autobusu

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Bronius buvo vedęs du kartus, ir abu – nelaimingai: pirmoji žmona nuo jo pabėgo, o antroji – ne...