Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2018-09-18

Imigrantai iš ES per metus prie JK biudžeto prisideda daugiau nei britai

  
Imigrantai iš ES per metus prie JK biudžeto prisideda daugiau nei britai
© Wikimedia nuotr.
Imigrantai iš ES prie Jungtinės Karalystės biudžeto prisideda ženkliau.

Naujausias ekonominis tyrimas atskleidė šokiruojančią tiesą – imigrantai iš Europos Sąjungos (ES) prie Jungtinės Karalystės (JK) biudžeto prisideda labiau nei eiliniai britai.

Pasirodo, ES piliečių ekonominė nauda šalyje yra kur kas didesnė – vienas imigrantas per metus sumoka vidutiniškai £2300 daugiau mokesčių nei britas.
Ekspertų teigimu, sumažinus imigrantų srautus iš ES, norint ir toliau surinkti tiek pat finansų į valstybės biudžetą, Vyriausybei neliks nieko kito, kaip tik padidinti mokesčius.
 
Tyrimas taip pat atskelidė, kad visutiniškai per gyvenimą imigranta iš ES sumoka £78 tūkst. daugiau nei iš valstybės pasiima naudodamasis socialine apsauga ir pašalpomis. Tuo tarpu apskaičiavus sąnaudas, vidutinio brito prisidėjimas prie valstybės emonomikos lygus nuliui, paskelbė naujienų portalas independent.co.uk.
 
Tyrimą atlikę „Oxford Economics” ekspertai padarė išvadą, kad dabartinė imigrantų iš ES pridėtinė vertė JK ekonomikai reiškia, kad jų netekus prie pajamų mokesčio tektų kiekvienam pridėti 5 p.
 
Net imigrantus pakeitus darbo jėga ne iš ES, pridėtinė vertė šalies ekonomikai bus mažesnė nei ekonominių emigrantų iš ES.
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Imigrantai, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…