Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Guardian   |   2015-01-29

Imigrantai tars lemiamą žodį rinkimuose

  
Imigrantai tars lemiamą žodį rinkimuose Parlamento rinkimuose gali dalyvauti imigrantai, tapę D. Britanijos piliečiais

Pirmą kartą Didžiosios Britanijos istorijoje imigrantų rinkėjų balsai gali nulemti net dvi laisvas vietas Parlamente.Visuotiniuose šių metų rinkimuose galės balsuoti rekordinis kiekis žmonių, gimusių ne Jungtinėje Karalystėje. Beveik 4 milijonai rinkėjų – maždaug kas dešimtas Anglijoje ir Velse – gali turėti lemiamą balsą keliose pagrindinėse rinkimų apygardose. Ketvirtadienį paskelbta pirmoji išsami tokio pobūdžio analizė teigia, kad daugiau nei 50 proc. šiuometinių rinkėjų yra gimę užsienyje.
Ataskaitos autoriai teigia, kad pagrindinės šalies politinės partijos nepakankamai įvertina vadinamąją imigrantų balso reišmę. Gana plačiai paplitusi šalies anti-migracinė politika skatina šių rinkėjų grupių atsiribojimą bei užsisklendimą.
 
„D. Britanija yra stipri, globali valstybė, kurios didžiulę dalį sudaro darbštūs, šalies ekonomiką į priekį stumiantys, tačiau užsienyje gimę rinkėjai. Politiniai debatai šiuo metu visisškai neatspindi esamos realybės”, - „The Guardian” sakė ataskaitos bendraautoriaus Robertas Fordas iš Manchesterio universiteto. Manoma, kad East Hamo ir Brent North’o rinkimų apygardos pirmauja pagal daugiausiai svetur gimusių potencialių rinkėjų skaičių.
 
 
  

Žymos: Rinkimai, Imigrantai, Parlamentas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atėjo karalaitis į prancūzišką restoraną. Atnešė jam varlę. Ir vos tik jis prisilietė prie varlės lūpomis, ji pavirto nuostabia princese. Bučiavo, bučiavo karalaitis princesę, o ta nebeatsiverčia į varlę ir, ir tiek. Teko valgyti taip.