Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   theguardian.com   |   2018-06-01

Imigrantas vaiką į JK bandė įvežti lagamine

  
Imigrantas vaiką į JK bandė įvežti lagamine
© Gary Bembridge nuotr.
Imigrantas į JK atvyko keltu iš Prancūzijos.
Bagažinėje rastas lagaminas, o jame – paauglys

Neįprastas atvejis užfiksuotas Doverio uoste – Jungtinės Karalystės pasieniečiai sulaikė imigrantą, kuris lagamine bandė įvežti berniuką.

Anot Kento grafystės policijos, neįprastas radinys aptiktas trečiadienį ryte, apie 8.30 val., kai tarptautinėje jūrų perkėloje buvo patikrintas iš Prancūzijos atvykęs automobilis „Škoda Octavia“.
Apieškojus transporto priemonę bagažinėje rastas lagaminas, o jame – paauglys, kaip spėjama, iš Vietnamo. Vaiko būklė tuo metu buvo tokia bloga, kad grėsė pavojus jo gyvybei. Jis nugabentas į ligoninę, dabar berniukas jaučiasi geriau.
 
Automobilį vairavo 20-metis atvykėlis iš Rumunijos Andrei Iancu. Jam pareikšti įtarimai žmonių kontrabanda, vyras sulaikytas.
 
Faruk Ateş nuotr. Faruk Ateş nuotr.
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, Doveris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“