Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   standart.co.uk   |   2015-05-21

Ir nelegalai kartais keliauja prabangiai

  
Ir nelegalai kartais keliauja prabangiai
© Surrey Roads Police Twitter
Prabangiuose sportiniuose automobiliuose rasti nelegalūs imigrantai.
Kelių policija sustabdė autovežį, vežantį apie 10 aukščiausios klasės sportinių automobilių, kurių bagažinėse rado pasislėpusius 10 vyrų.

Policija pranešė, kad areštavo devynis nelegalius imigrantaus, kurie bandė patekti į Jungtinę Karalystę (JK). Nelegalai buvo netikėtai rasti besislepiantys sportinių Maserati automobilių bagažinėse, - pranešė naujienų portalas standart.co.uk.

Surrey kelių policija Eghame sustabdė autovežį, vežantį apie 10 aukščiausios klasės sportinių automobilių, kurių bagažinėse rado pasislėpusius 10 vyrų, iš kurių vienas buvo nepilnametis. Spėjama, kad vyrai gali būti atvykę iš Vietnamo.
  
Policijos pareigūnų darytose nuotraukose, vienoje iš bagažinių matosi besimėtantys batai, drabužiai ir kiti asmeniniai daiktai.
„Surrey policininkams buvo paskambinta ir pranešta, kad autovežiu, pasislėpę gabenamų automobilių bagažinėse, vyksta 10 nelegalių imigrantų. Devyni suaugusieji ir nepilnametis buvo sulaikyti įtariant dėl bandymo nelegaliai patekti į šalį. Suaugusieji buvo areštuoti ir pristatyti į imigracijos centrą, o nepilnametis perduotas socialinių tarnybų globon“, - pasakojo policijos atstovas.
 
Maserati automobiliai. Surrey Roads Police Twitter nuotr. Maserati automobiliai. Surrey Roads Police Twitter nuotr.
 
Besmėtantys imigranto daiktai. Surrey Roads Police Twitter nuotr. Besmėtantys imigranto daiktai. Surrey Roads Police Twitter nuotr.
  

Žymos: Automobiliai, Nelegalūs imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.