Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2014-12-03

Iš Heathrow pakilusiame lėktuve paslaptingai mirė moteris

  
Iš Heathrow pakilusiame lėktuve paslaptingai mirė moteris Lėktuve, skridusiame iš Anglijos į JAV 23-ejų moteris netikėtai neteko sąmonės ir nebepabudo.

23-ejų metų moteriai konstatuota mirtis lėktuve, skridusiame iš Londono į Njudžersį Amerikoje. Iš Heathrow oro uosto pakilęs laineris pirmadienio vakarą nusileido Njudžersio oro uoste, tačiau jaunai moteriai jau nebuvo galima padėti.

Oro uosto atstovo Joe Pentangelo teigimu, iš pradžių skrydžio metu moteris neteko sąmonės. Vėliau jai konstatuota mirtis. Oro uosto vadovybei pranešta, jog viena keliavusi žuvusioji turėjo rimtų sveikatos sutrikimų, dėl kurių ją ir ištiko mirtis.
„United Airlines“ kompanija, kurios lėktuve ir įvyko incidentas, patvirtino, kad nelaimė nutiko jiems priklausančiame laineryje. „Pranešame, kad keleivė mirė skrydžio UA115 iš Londono į Netwarką metu gruodžio 1-ąją. Reiškiame užuojautą jaunos moters šeimai. Dėl suprantamų priežasčių daugiau šio įvykio komentuoti negalime.“, - portalui independent.co.uk sakė oro linijų atstovas.
 
Oficialiame pranešime apie įvykį rašoma, jog jaunai moteriai bandė padėti lėktuve buvęs medikas, tačiau sąmonės ji taip ir neatgavo. Dėl įvykio pradėtas tyrimas, moters mirties priežastis kol kas neaiški.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nelaimė, Lėktuvai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Neturiu nei gėdos, nei sąžinės... Nieko nereikalingo!