Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-08

Įstaigose tikrinamas darbuotojų imigracijos statusas

  
Įstaigose tikrinamas darbuotojų imigracijos statusas
© Pixabay.com

Vis daugiau lietuvių, gyvenančių ir dirbančių Anglijoje, tenka įrodinėti, jog jie šalyje yra legaliai, mat jų darbovietėse padažnėjo asmens dokumentų tikrinimas.

Kaip dalijasi lietuviai, Jungtinės Karalystės migracijos pareigūnų automobilis pastebėtas Bristolyje, gatvėse patruliuojantys pareigūnų mieste vaikštančių indų, pakistaniečių ir kitų Azijos šalių gyventojų prašo parodyti jų asmens dokumentus.
Socialiniame tinkle užvirė diskusija. Anglijoje gyvenantys lietuviai pasakoja, kad iš jų darboviečių buvo pareikalauta tam tikrų dokumentų.
 
„Jau daug metų dirbu TNT, tai vakar valdžia sakė gavo laišką ir HRMC, kuriame prašo informacijos apie mane, nes esu vienintelis imigrantas kompanijoje“, – rašė vienas lietuvis.
 
„Aš šiandien irgi pokalbį su bosu turėjau, liepia greičiau tvarkytis nuolatinio gyventojo statusą. Dirbu anglų kompanijoje, savo skyriuje esu vienintelė lietuvė“, – jam antrino kita tautietė.
 
JK galioja labai griežti įstatymai. Jei asmuo nėra susitvarkęs dokumentų, leidžiančių jam šalyje gyventi legaliai, jam gresia deportacija.
  

Žymos: Migracija, Emigrantai, Dokumentai, Deportacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Visos anytos mano, kad jų marčioms galvoje vien tik vakarėliai, baliai ir vyrai. Prisi-i-i-mena dar savo jaunystę!