Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Valstybinis turizmo departamentas   |   2014-06-11

Japonų turistams siūloma atostogauti Lietuvoje

  
Japonų turistams siūloma atostogauti Lietuvoje Japonai vis dažniau atostogoms renkasi Lietuvą.

Nuo 1967 m. Japonijoje veikiantis kelionių organizatorius MIKI TOURIST, turintis 24 biurus 18-oje šalių beveik visuose pasaulio žemynuose, jau siūlo japonų turistams rinktis kelionę į Lietuvą. Čia turistams žadama nauja įkvepianti keliavimo patirtis, kaip ir naujausiose šio sezono kompanijos siūlomose kelionėse į Indiją ir Havajus.

 MIKI TOURIST atstovas TakeruIkeda praėjusią savaitę dalyvavo Valstybinio turizmo departamento organizuotoje turizmo verslo misijoje. Jis neslėpė, kad kelionių paketą į visas tris Baltijos šalis besirenkantiems keliautojams nuo šiol bus siūloma daugiau laiko praleisti Lietuvoje ir grožėtis ne tik Vilniumi ir Kryžių kalnu, bet ir Nida, Pažaisliu.
„Japonijos turizmo rinka yra milžiniška ir nuolat auganti, todėl jos dėmesys mums labai svarbus. Japonijos nacionalinės turizmo organizacijos (JNTO) duomenimis, į kitas šalis atostogauti keliavo rekordinis skaičius – net 18,5 mln. japonų. Puiku, kad mūsų turizmo verslas tai įvertino ir aktyviai dalyvavo Kontaktų mugėje su kelionių operatoriais iš Japonijos. Lauksime bendradarbiavimo rezultatų, nes Kontaktų mugė japonų turizmo verslo misijos metu truko net 4 valandas!“ - kalbėjo Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.
 
Japonijos kelionių operatoriams puikų įspūdį paliko Lietuvos viešbučiai, nauji turizmo objektai Vilniuje, pavyzdžiui, Šv. Jonų varpinė, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į raudonus senamiesčio stogus ir bažnyčių bokštus. Taip pat daug komplimentų buvo skirta nacionaliniams lietuvių patiekalams. Jau žinantys šaltibarščius šįkart gyrė grybienę duonos kubilėlyje, lietuviškus gėrimus. Vertu dėmesio japonų turizmo verslo atstovams pasirodė ir Pažaislio vienuolynas.
 
Šį rugsėjį, vystant bendrą trijų Baltijos šalių turizmo rinkodaros koncepciją „Baltics: Threein One Holiday“, Lietuva kartu su Latvija ir Estija Japonijoje ketina dalyvauti tarptautinėje turizmo parodoje JATA. Netrukus pasirodys ir bendras trijų Baltijos šalių leidinys japonų kalba. Domėjimąsi Baltijos šalimis pagrindžia ir kelionių gidų „Arukikata“ leidėjų žinia, kad gidų po Baltijos šalis pardavimai 2013 m. išaugo 20 proc.
 
Pernai japonų turistų skaičius Lietuvoje siekė 10,1tūkst.Vidutinė vienos japono viešnagės trukmė Lietuvoje – 3,1 nakvynės. Remiantis apgyvendinimo įstaigų statistika, daugiausia svečių iš Japonijos sulaukiame balandžio-spalio mėnesiais.
 
 
  

Žymos: Kelionės, Japonija, Turizmas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ką daro lietuvis, kai Lietuvos futbolo rinktinė tampa Europos čempione?
– Išjungia kompiuterinį žaidimą ir eina miegoti.