Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Financial Times, Independent.co.uk   |   2018-05-02

JK Vyriausybė neteisėtai deportavo 7000 tarptautinių studentų

  
JK Vyriausybė neteisėtai deportavo 7000  tarptautinių studentų
© Flickr nuotr.
Vyriausybė teigia, kad nėra jokio tarptautinių studentų skaičiaus šalyje apribojimo.

Tikėtina, kad Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybė neteisėtai deportavo apie 7 tūkst. tarptautinių sudentų, juos nepagrįstai apkaltindama sukčiavimu anglų kalbos egzaminų metu.

Daugumai studentų nebuvo leidžiama apskųsti Vidaus reikalų ministerijos sprendimą. Studentai taip pat negalėjo rinkti įrodymų apeliacijai, jiems nebuvo suteikta galimybė įrodyti savo anglų kalbos žinias.
Kai kuriuos į JK atvykusius studijuoti jaunuolius netgi sulaikė Migracijos tarnybos pareigūnai, studentai neteko darbo, o blogiausiais atvejais net liko benamiais, - pranešė žurnalistinį tyrimą atlikę „Financial Times”.
 
Dėl tokio elgesio su studentais kaltinama JK sukurta „priešiška aplinka” imigrantams, kurios pagrindinė priežastis – premjerės Theresos May vykdoma migracijos mažinimo politika.
 
Vadovaujantis šiais metodais, nelegalūs imigrantai bandomi „išstumti” iš šalies, jų gyvenimą apsunkinant įvairiomis priemonėmis. Ši taktika JK Vyriausybę privedė prie vadinamojo „Windrush” skandalo, dėl kurio šią savaitę atsistatydino ir Vidaus reikalų ministė Amber Rudd.
 
Tuo tarpu JK Vidaus reikalų ministerija teigia, kad studentų deportacijos buvo įvykdytos pagrįstai. „2014 m. vasaro mėnesį tiriant galimą sukčiavimą anglų kalbos testų metu atskleistas sistematinio sukčiavimo atvejai. Vyriausybė nedelsiant ėmėsi ryžtingų priemonių, kurios buvo pamatuotos ir proporcingos. Iki šiol dėl sukčiavimo nuteistas 21 asmuo.”, - Independent.co.uk komentavo Vidaus rekalų ministerijos pareigūnas ir patikino, kad „nėra jokio tarptautinių studentų, kurie gali atvykti mokytis Jungtinėje Karalystėje, skaičiaus aprimojimo ar planų pradėti tokį taikyti”.
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Studentai, Deportacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei sultinys būtų buvęs toks šiltas kaip vynas, vynas - toks senas kaip višta, višta - tokia riebi kaip padavėja, padavėja - tokia plona kaip mano piniginė, o piniginė - tokia pilna kaip kavinė, tai būtų buvę puikūs pietūs...