Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-20

Jungtinėje Karalystėje bujojantys lietuviai pasidalino mintimis, kodėl negrįš į Lietuvą

  
Jungtinėje Karalystėje bujojantys lietuviai pasidalino mintimis, kodėl negrįš į Lietuvą
© facebook nuotrauka

Portalo tiesa.com apklausos duomenimis 87% skaitytojų nemato prasmės po Brexito grįžti į Lietuvą.

Iš beveik trijų tūkstančių portalo tiesa.com apklausoje dalyvavusių žmonių net 87%  (2,500) balsavusiųjų nemato prasmės grįžti į tėvynę po planuojamo Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos. Tuo tarpu 13%  (376) asmenys pasisakė, kad įvykus Brexitui ketina grįžti į tėvynę.
 
Nemažai vartotojų į nusprendusius grįžti į Lietuvą emigrantus reaguoja pašaipiai - svarsto, gal šie gavę palikimą ar laimėję loterijoje. Daugelis mėgaujasi Jungtinėje Karalystėje užsitarnautu finansiniu stabilumu: „niekada negrįšiu į Lietuvą, nes tingiu dirbti ir galvoti, čia va Anglijoj vištas gaudau, porus raunu, kaip koks ponas” - džiaugiasi vienas iš portalo skaitytojų.
 
„Aš tai negrįžtu, nes pastoviai skaitau, kad rusai puola, tai kam man ten į karo zoną grįžt?” - svarsto kitas. Nerimą kelia ir darbo vietų skaičius, nedrąsu ir dėl darbdavių požiūrio į vaikus auginančias šeimas.
 
Didelė dalis už grįžimą į tėvynę pasisakiusių tautiečių sako, kad jų sprendimas buvo priimtas anksčiau, nei jį galėjo paveikti Brexitas ir su juo atėjusios politinės permainos.
Į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos jau grįžę tautiečiai pasakoja, likę maloniai nustebinti: „pardavėm namą ir išvažiavom dar prieš Kalėdas, nebelaukėm kas ten bus toliau. Lietuvoje viskas daug geriau nei tikėjomės. Darbus neblogus jau susiradom čia“.
  

Žymos: Jungtinė Karalystė, brexit, emigracijos priežastys, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Prie arabų šeicho rūmų sustoja autobusas, pilnas pagyvenusių moteriškių. Šeichas klausia savo sekretoriaus:
– Turistai?
Sekretorius:
– Ne. Čia jūsų uošvės atvažiavo į svečius.