Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2016-01-04

Kas trečias londonietis - gimęs užsienyje

  
Kas trečias londonietis - gimęs užsienyje Kai kuriose Londono dalyse ne Didžiojoje Britanijoje gimę miestiečiai yra dominuojanti grupė.

Naujausia statistika rodo, kad bemaž trečdalis visų Londono gyventojų yra užsienyje gimę žmonės, o kai kuriose sostinės dalyse jų dominavimas itin ryškus.

 „Daily mail“ skelbia, jog šiuo metu oficialus Londono gyventojų skaičius pasiekė rekordines aukštumas ir viršijo 8,6 milijono. Akivaizdu ir tai, kad nemaža dalis jų yra svetimšaliai - apie trys milijonai londoniečių gimė ne Didžiojoje Britanijoje.
267,000 londoniečių yra gimę Indijoje, 135,000 - Lenkijoje, 113,000 atvyko iš Pakistano, 126,000 - iš Bangladešo, 112,000 - iš Airijos. 40 procentų visos kitataučių populiacijos sudaro imigrantai iš Europos valstybių, 30 procentų - atvykėliai iš Artimųjų Rytų ir Azijos, 20 procentų - iš Afrikos, 10 procentų - iš Amerikos ar Karibų salyno.
 
Kai kuriose Londono dalyse ne Didžiojoje Britanijoje gimę miestiečiai yra dominuojanti grupė. Pavyzdžiui, Brento ir Haringey savivaldybėse užsienyje gimę miestiečiai sudaro 53,3 procento viso gyventojų skaičiaus, daugiau nei pusę visų savivaldybių gyventojų kitataučiai sudaro Kensingtone, Čelsyje ir Vestminsteryje.
 
Manoma, kad 2031 metais Londone atvykėlių jau bus daugiau nei britų.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mokytoja bara Petriuką:
– Jei taip ir toliau mokysies, tavo tėvas pražils!
– Įsivaizduoju, kaip jis apsidžiaugs, – kikena Petriukas. – Juk dabar jis visiškai plikas!