Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.com   |   2016-04-30

Lenko poelgis pakenkė visiems Rytų europiečiams

  
Lenko poelgis pakenkė visiems Rytų europiečiams
© google.com
Shirebrooke gyvena ir dirba itin daug imigrantų iš Rytų Europos.

Dėl neatsakingo jauno imigranto iš Lenkijos poelgio vidurio Anglijoje visi atvykėliai iš Rytų Europos eskaluojami neigiamame kontekste.

Vietinės reikšmės skandalas kilo paaiškėjus, kad Derbyshire’o grafystėje esančio Shirebrooko miesto teisme žurnalistui atsisakyta įvardyti už seksualinį nusikaltimą teisto lenko duomenis. Tačiau vėliau šią sitoriją ištransliavo ir BBC.
20-metis Marcinas Jarowskis tėvynėje teistas užpernai, o atvykęs į Jungtinę Karalystę privalėjo būti įtrauktas į specialų praeityje už seksualinius nusikaltimus teistų asmenų registrą. Šis garbės jo biografijai nepridedantis faktas paaiškėjo tada, kai M. Jarowskis buvo sulaikytas vietos policijos patrulių už girtavimą viešoje vietoje.
 
Vėliau policija teisme atsisakė atskleisti jo asmenybę reporteriui savo spredimą motyvuodama tuo, kad lenko vardo pagarsinimas sukeltų neapykantos bangą imigrantams iš Rytų Europos, kurių Shirebrooke itin gausu.
 
Šis nedidelis miestas (apie 15 tūkst. gyventojų) vadinamas „Sports Direct“ miestu, mat čia įsikūrusiuose šios bendrovės sandėliuose dirba apie 1500 žmonių, dauguma jų – agentūrų darbuotojai iš Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Albanijos.
 
Artėjant referendumui dėl Didžiosios Britanijos išlikimo Europos Sąjungoje bet koks negatyvus imigrantų poelgis viešojoje erdvėje panaudojamas agitacijai pasitraukti iš ES.
  

Žymos: Rytų europiečiai, Imigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Koks skirtumas tarp dramblio ir blusos? Tas, kad drambliai gali turėti blusų, o blusos turėti dramblių ne.