Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2017-04-14

Londone gimę imigrantų vaikai negavo teisės gyventi šalyje

  
Londone gimę imigrantų vaikai negavo teisės gyventi šalyje
© Flickr.com
Nors imigrantų vaikai gimė ir augo Londone, jie nuolatinio leidimo gyventi negavo.
Vaikai turi pateikti daugiau įrodymų, kad jie nuolat gyvena su savo tėvais Londone.

Pora Europos Sąjungos piliečių, visą savo suaugusį gyvenimą gyvenę Londone, nustėro sužinoję, kad čia gimę jų vaikai negaus pilietybės. Ispanės ir olando paaugliai vaikai negavo šalies rezidento teisės, nors gimė, augo ir gyveno Londone.

49-erių Janas Dinantas Schreuderis ir Monica Obiols teisės likti gyventi Jungtinėje Karalystėje paprašė pernai, iškart po referendumo dėl „Brexit“. Dokumentus jie pildė ir sau, ir 12-os bei 15-os metų savo vaikams.
Abu ES piliečiai gavo teisę pasilikti neribotam laikui, tačiau jų vaikams ši teisė nesuteikta. Vidaus reikalų ministerijos teigimu, vaikai turi pateikti daugiau įrodymų, kad jie nuolat gyvena su savo tėvais Londone.
„Vyksta didelės permainos, kurios palies daugybę žmonių, tokių, kaip aš, kurie jau tapę tikrais britais. Gyvenu čia nuo trejų metų, mano partnerė – nuo dvidešimties, tad esame visiškai įleidę čia šaknis. O mūsų vaikai gyvena čia visą savo gyvenimą nuo pat gimimo“, - portalui independent.co.uk sakė J.D.Schreuderis.
 
Vyro teigimu, biurokratija visada buvo sudėtingas procesas, tačiau nutikus tokiam dalykui žmogus supranta, kad gali būti bet kada išmestas, nes su juo tiesiog tingima dirbti. O tai verčia jaustis nesvarbiu ir nereikalingu.
 
Mokytojais dirbančių ES piliečių vaikai gavo laiškus, kuriuose rašoma, kad kol kas jiems nesuteikiama teisė gyventi šalyje, nes trūksta įrodymų, kad joje jie praleido 5-erius metus be pertraukų.
 
 
  

Žymos: brexit, rezidento statusas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbuosi su naujoke mokykloje:
– Labas, kaip sekasi?
– Gerai, o tau?
– Puikiai, koks tavo vardas?
– Ramunė.
– Hmm, keista, mano žmonos vardas Ramunė, bet mes dar nesusituokę. Tiesą sakant, aš neseniai su ja susipažinau…
*****