Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-28

Migracijos skaičiai Jungtinėje Karalystėje muša rekordus

  
Migracijos skaičiai Jungtinėje Karalystėje muša rekordus 8 mln. imigrantų riba buvo peržengta pirmą kartą.

Migracijos skaičiai Jungtinėje Karalystėje pasiekė visų laikų rekordą, - pranešė bbc.co.uk. Skirtumas tarp atvykstančių ir išvykstančių 3 kartus viršija numatytus vyriausybės tikslus. Imigracijos ministras James Brokenshire šį pakilimą pavadino „labai nuviliančiu“.

Nacionalinės statistikos departamentas paskelbė, kad per metus imigrantų skaičius išaugo dar 330 tūkstančių. Naujausiais duomenimis, 8,3 mln. žmonių yra gimę užsienyje ir tai sudaro net 13 proc. populiacijos. 8 mln. imigrantų riba buvo peržengta pirmą kartą.
Nepriklausomybės partijos (ang. UK Independence Party, UKIP) lyderis sakė, kad šie skaičiai atspindi „besienę Britaniją ir vyriausybės impotenciją“. Politikas paragino ministrą pirmininką rimtai derėtis su Europos Sąjunga (ES) dėl migracijos kontrolės sugriežtinimų.
 
Teigiama, kad ES plėtra ir gana greitas Britanijos ekonomikos atsigavimas yra pagrindiniai tokių tendencijų veiksniai. Apskaičiuota, kad apie du trečdaliai ES migrantų yra darbuotojai, o penktadalis studentų. Tarp ES nepriklausančių šalių migrantų apie pusė jų yra studentai, ketvirtadalis - darbuotojai, o vieną šeštąją sudaro šeimos nariai.
 
Atskleista, kad per pastaruosius 12 mėnesių į šalį daugiausia atvyko kinų, o populiariausia migrantų tautybė – mūsų kaimynai lenkai. Net 853 tūkst. Jungtinės Karalystės migrantų yra atvykę iš Lenkijos.
 
  

Žymos: imigracija, Imigrantai, UKIP

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi ant kranto du apsirūkę narkomanai. Prie jų prieina policininkai ir klausia:
– Ar čia neišplaukė lavonas?
– Ne.
Po kiek laiko išplaukia lavonas. Vienas narkomanas jam sako:
– Gali sau plaukti. Nebijok, mes tavęs neišdavėm.