Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   The Guardian   |   2017-10-30

Migracijos tarnyba imigrantui: „Važiuok namo arba kur nors kitur”

  
Migracijos tarnyba imigrantui: „Važiuok namo arba kur nors kitur” Imigrantų deportacija yra auksčiausia per visą šios migracijos kontrolės praktikos istoriją JK.
Jis turėtų apsvarstyti išvykimo galimybę, nes jis turi teisę laisvai keliauti, gyventi, studijuoti ir dirbti kitose ES.

Jungtinei Karalystei (JK) dalyvaujant derybose dėl „Brexit” bei premjerei Theresai May viešai pažadėjus garantuoti Europos Sąjungos (ES) piliečių teises, šalį drebina vienas po kito su imigrantų teisių pažeidimu bei žeminimu susiję skandalai.

Paaiškėjo, kad Migracijos tarnyba perspėja deportacijos centruose sulaikytus imigrantus, kad jie turėtų keliauti namo, kad išvengtų „tapti nepasiturinčiais”, o dientaščio „The Guardian” matytame ES piliečiui skirtame laiške, kuris pasirašytas pačios vidaus reikalų sekretorės Amber Rudd, sakoma, kad jis „turėtų apsvarstyti išvykimo galimybę, nes jis turi teisę laisvai keliauti, gyventi, studijuoti ir dirbti kitose ES”.
Šis laiškas, parašytas spalio 18 d., puikiai nusako JK toną, skirtą šalyje gyvenantiems imigrantams. Laiške imigrantui iš Rumunijos dėstoma, kodėl jam nebus suteikta laikina gyvenamoji vieta bei tai, kad jis turėtų nedelsiant išvykti iš šalies.
 
„Norėdamas išvengti tapti nepasiturinčiu, grįžkite į Rumuniją arba kitą ES valstybę, kurioje be įsikišimo galėsite naudotis visomis Europos žmogaus teisių konvencijos nuostatomis”, - siūloma oficialiame laiške iš valstybinės įstaigos.
 
Po referendumo dėl „Brexit”, Jungtinėje Karalystėje smarkiai padaugėjo imigrantų areštų bei deportacijos atvejų. Šimtai imigrantų yra sulaikyti imigrantų sulaikymo centruose be aiškios priežasties ar datos, kada bus išsiųsti atgal į savo gimtasias šalis.
 
Statistika atskleidė, kad šiuo metu imigrantų deportacija yra auksčiausia per visą šios migracijos kontrolės praktikos istoriją. Per metus iki šių metų liepos mėnesio iš šalies prievarta išsiųsti 5301 imigrantai.
 
 
  

Žymos: Imigrantai, Migracijos tarnyba, Emigraciija, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!