Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-08-26

Nelegalai į Jungtinę Karalystę bando patekti ir gitarų dėkluose

  
Nelegalai į Jungtinę Karalystę bando patekti ir gitarų dėkluose Britų roko grupės nariai liko nustebinti nelegalių imigrantų išradingumu.

Britų roko grupės nariai liko nustebinti nelegalių imigrantų išradingumu bandant patekti į Jungtinę Karalystę (JK). Trumpam sustoję prie Calais uosto Prancūzijoje, gitaros dėkle rado besislapstantį žmogų, - praneša naujienų portalas express.co.uk

Grįždami į Jungtinę Karalystę po koncertinio turo, trijų vyrukų grupė iš Plymuto Cornwallyje „Willie and the Bandits" (liet. Vilis ir Banditai), tokio nuotykio nesitikėjo. Sustojus degalinėje įsipilti degalų, savo autobusiuke jie aptiko neįprastą radinį – du nelegalus.
„Tiesiogine šio žodžio prasme, ką tik prie pat Calais uosto iš autobusiuko ištraukiau du vyrus”, - vaikinai savo potyriais su gerbėjais dalinosi Facebooko paskyroje.
 
„Pyliau degalus ir pastebėjau, kad autobusiukas juda. Atidaręs duris bagažinėje radau vieną vyrą tiesiog sėdintį, o kitą įlindusį į mano gitaros dėklą. Man jų labai gaila, jie atrodė labai nusivylę, suprantu, kad jie ieško geresnio gyvenimo. Tai leido suprasti, kokie iš tikrųjų mes esame laimingi“, - pasakojo vienas iš grupės narių.
 
Roko grupė „Willie and the Bandits" Roko grupė „Willie and the Bandits"
 
Šią savaitę paskelba, kad prie JK ir Prancūzijos sienos patikrinamas tik vienas pravažiuojantis automobilis iš 20-ties. „Tiesa” skaitytojams primena, kad tai jau nebe pirmas kartais, kai nelegalūs imigrantai į JK bando patekti slapta pasislėpę pravažiuojančiose automobiliuose, kurių savininkai dažnai nieko neįtaria.
 
  

Žymos: Nelegalūs imigrantai, Calais

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ateina jaunas vyrukas išpažinties ir sako kunigėliui:
– Oi, kunigėli, nusidėjau! Net nežinau, kaip čia jums pasakyti.
– Sakyk, sūneli, kas yra, ir nebijok – viskas liks tik tarp mūsų!
– Kunigėli, mergą išvedžiau iš kelio...
– Taigi labai gerai, sūnau, nes dar būtų mašina suvažinėjus! – atsako patenkintas kunigėlis.