Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-10

Nelegaliai įdarbinę žmones verslininkai sulauks reidų virtinės

  
Nelegaliai įdarbinę žmones verslininkai sulauks reidų virtinės Nelegalus samdančiuosius valdžia spaus per mokesčius, kabinėsis dėl saugos ir sveikatos reikalavimų.

„Sukčiai darbdaviai”, kurie įdarbina nelegalius įmigrantus, sulauks „stipriausio įmanomo valdžios atsako”, įspėjo ministrai. Žiniasklaida pranešė, kad prieš statybų ir valymo įmones bei slaugos namus planuojama visa virtinė reidų.

Anot Imigracijos ministro Jameso Brokenshire’o, kurį cituoja bbc.co.uk, verslininkai, kurie įdarbina nelegalius darbininkus plušėti Jungtinėje Karalystėje (JK) , taip prisideda prie bendro algų mažinimo.
Manoma, kad imigracijos pareigūnai šiam rudeniui ruošia ne vieną reidą, nukreiptą į tam tikrus sektorius.
 
Kaip pranešė „The Times”, taikyklyje – valymo ir statybų įmonės, taip pat – slaugos namai.
 
„Tiesa” jau rašė apie rytų Londone esančioje vienoje didžiausių sumuštinių gamyklų įvykdytą reidą, per kurį sulaikyti 32 nelegalai, o įmonei gresia dešimttūkstantinės baudos.
 
 
„Mūsų patirtis rodo, kad imigracijos taisykles pasirengę laužyti darbdaviai tap pat gali nesilaikyti ir sveikatos bei saugumo reikalavimų ar mokėti nepakankamai mokesčių,” – įspėjo imigracijos ministras.
 
„Dėl šios priežasties mūsų nauja stragetija bus tokius verslininkus parklupdyti su visa valdžios institucijų galia, smogiant jiems iš visų pusių tam, kad atimtume iš jų privilegijas, susijusias su nelegalų įdarbinimu,” – griežtai kalbėjo politikas.
2009-siais Londono mero Boriso Johnsono prašymu įvykdytas tyrimas atskleidė, kad Anglijoje gyvena apie 618 tūkst. „nepastovių” gyventojų, daugiau nei 70 proc. jų – Londone. Migracijos stebėjimo tarnybos darbuotojai įsitikinę, kad „tikėtina, kad Londone dirba apie 1,1 mln. „nepastovių" gyventojų.”
 
Remiantis Tarptautinės ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos duomenimis, 2011-aisiais nelegalūs imigrantai JK sudarė 1 proc. visos darbo jėgos.
 
Prieš porą metų BBC vykdyto tyrimo metu paaiškėjo, kad du trečdaliai per penkerius metus nelegalius darbininkus samdžiusiems verslininkams išrašytų baudų niekada nebuvo sumokėtos.
 
 
  

Žymos: imigracija, Mokesčiai, Borisas Johnsonas, Reidai, Nelegalūs darbininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmonelė skambina naujajam rusui į mobilųjį telefoną:
– Tu dabar autostrada važiuoji?
– Taip, brangioji.
– Greitai stabdyk ir suk į kelkraštį! Per radiją milicija pranešė, kad kažkoks vienas beprotis važiuoja priešinga magistralės eismo juosta.
– Būtų gerai, kad tik vienas – čia jų šimtai.