Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2016-12-28

Nelegalius imigrantus gaudė manikiūro salonuose

  
Nelegalius imigrantus gaudė manikiūro salonuose Manikiūro salonuose suimti 97 nelegalūs imigrantai.
Migracijos tarnyba nusitaikė į tokias „rizikingas” ir tarp imigrantų populiarias verslo industrijas, kaip grožio salonai, statybos, slauga, valymas, taksi bei automobilių valyklos.

Theresai May reikšmingai prižadėjus pažaboti nelegalią imigraciją bei modernią vergystę, Britanijos migracijos tarnybos ėmėsi veikti. Tarp lapkričio pabaigos ir gruodžio pradžios manikiūro salonuose suimti beveik šimtas nelegalių imigrantų darbuotojų.

Savaitės trukmės operacijos metu, kuri vyko tarp lapkričio 27 d. ir gruodžio 3 d., migracijos pareigūnai aplankė 68 manikiūro salonus, kurių metu suimti beveik šimtas nelegalių darbuotojų ar į modernią vergystę patekusių imigrantų.
Dauguma iš 97 suimtųjų buvo vietnamiečiai, tačiau pasitaikė ir keli Mongolijos, Ghanos, Kinijos, Nigerijos, Pakistano bei Indijos piliečiai, - skelbė bbc.co.uk. Manoma, kad 14 iš šių asmenų galėjo tapti modernios vergovės aukomis.
 
Vyriausybės teigimu, migracijos tarnyba nusitaikė į tokias „rizikingas” ir tarp imigrantų populiarias verslo industrijas, kaip grožio salonai, statybos, slauga, valymas, taksi bei automobilių valyklos.
 
Panašios operacijos planuojamos vykdyti ir 2017-ais.
 
 
  

Žymos: Migracija, Nelegalūs imigrantai, Nelegalūs darbininkai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžta Petriukas namo, ir mama jo klausia:
– Petriuk, kodėl tu šlapias?
– Mes su Jonuku žaidėm ,,Šuo ir krūmas“, tai aš buvau krūmas...