Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-05-10

NHS nebesidalins informacija apie imigrantus

  
NHS nebesidalins informacija apie imigrantus
© Geograph.org.uk
Migracjos pareigūnų įgaliojimai buvo apriboti.
Migracjos pareigūnų įgaliojimai buvo apriboti.

Po pastaruoju metu vienas po kito kylančių skandalų dėl Jungtinėje Karalystėje paplitusios bei premjerės Theresos may neva skatinamos „nedraugiškos” politikos imigrantų klausimu, Vyriausybė paskelbė, kad NHS nebesidalins asmenine šalyje gyvenančių imigrantų informacija su migracijos pareigūnais.

Iki šiol JK buvo paplitusi praktika, kai informacija apie kai kuriais atvejais nelegaliai šalyje gyvenančius ir dirbančius imigrantus Migracijos tarnyba galėjo dauti iš sveikatos priežiūros atstovų.
Kritikų teigimu, tokia Vyriausybės politika kėlė pavojų žmogaus teisėms, nes pažeidžiami asmenys galėjo būti skatinami vengti kreiptis pagalbos dėl sveikatos sutrikimų, bijodami būti suimti.
 
Ministrė Margot James patvirtio, kad migracjos pareigūnų įgaliojimai buvo apriboti ir nuo šiol NHS privalės dalintis asmenine informacija apie imigrantus tik tuo atveju, jei bylos bus susijusios su „rimtais nusikaltimais”.
 
Tai – labai didelis žingsnis siekiant paneigti įsivyravusią nuomonę apie šalyje esančią imigrantams „nedraugišką” politiką, kuria įvedė buvusi Vidaus reikalų sekretorė, dabar ministrė pirmininkė Theresa May.
 
 
 
 
  

Žymos: NHS, Imigrantai, asmeninė informacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tėvas:
– Taip, sūneli, taip! O gerai! Drąsiau, dar žingsnelį, dar vieną!.. Šaunuolis! Tu gali vaikščioti! Motin, girdi, tempk kamerą, mūsų vaikas iš mokyklos diskotekos grįžo!