Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-16

Paskui imigrantus: dauguma britų nori antros pilietybės

  
Paskui imigrantus: dauguma britų nori antros pilietybės
© Flickr.com
15 proc. britų už antrąjį pasą paaukotų pusę savo metinės algos.
Respondentai įsitikinę, kad kitos šalies pasas jiems padėtų išplėsti turimų žmogaus teisių ir laisvo judėjimo spektrą po „Brexit“.

Paaiškėjo, kad dauguma Didžiosios Britanijos piliečių norėtų antros pilietybės. Už šią privilegija britai pasirengę pakloti ir nemažas sumas pinigų.

Apklausa atskleidė, kad net 89 proc. britų norėtų gauti antrąją pilietybė. 58 proc. prisipažino, kad „Brexit“ jų sprendimui turėjo didelės įtakos. „Citizenship Survey“ pavadintos apklausos respondentai prisipažino, kad trys iš keturių britų mano, jog antrasis pasas suteiktų jiems galimybę laisviau keliauti.
Trims iš penkių dalyvių ramybės neduoda žmogaus teisės ir laisvės. Respondentai įsitikinę, kad kitos šalies pasas jiems padėtų išplėsti turimų žmogaus teisių ir laisvo judėjimo spektrą po „Brexit“. Dar viena labai populiari antrosios pilietybės siekio priežastis – verslas bei karjeros galimybės.
 
15proc. dalyvių teigė esantys pasiruošę investuoti į antrą pilietybę pusę savo metinės algos. Daugiau nei 80 proc. tvirtino galintys investuoti 5 proc. per metus uždirbtų pinigų. Dauguma britų norėtų Australijos pilietybės, po jos sąraše rikiuojasi JAV, Kanada bei Vokietija.
 
 
  

Žymos: Dviguba pilietybė, brexit

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!