Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-03

Pažaboti imigracijos srautai

  
Pažaboti imigracijos srautai Britanija pradeda vaduotis nuo per didelio migrantų kiekio.

Oficiali statistika atskleidė, kad imigracija į Britaniją sumažėjo labiausiai per dvidešimt metų.

Praėjusiais metais gyventi į Britaniją atvyko kiek daugiau nei pusė milijono užsieniečių ir tai yra 42 tūkst. mažiau nei prieš metus. Toks sumažėjimas yra mažiausiais nuo 1991 metų, kai dėl recesijos atvykėlių skaičius buvo sumažėjęs iki 61 tūkst. per metus.
Šį sumažėjimą Britanijos vyriausybei pavyko pasiekti dėl radikalių permainų, išduodant vizas studentams. Studentų atvykstančių iš trečiųjų šalių į kursus koledžuose sumažėjo 67 proc., o važiuojančių į anglų kalbos mokyklas apie 76 proc. Visgi studentų, atvykstančių studijuoti į Britanijos universitetus padaugėjo 1 proc.
 
Studentų vizų išdavimas buvo ženkliai sumažintas visiems ne ES piliečiams. Taip pat tokiems studentams įvestas papildomas anglų kalbos žinių patikrinimas. Pažaboti imigracijos srautus padėjo ir fiktyvių koledžų veiklos sustabdymas, kurie buvo naudojami apgaudinėjant imigracijos sistemą. Vizų studentams praėjusiais metais buvo išduota 26 proc. mažiau. Taip pat sugriežtinta vizų išdavimo tvarka žemos kvalifikacijos darbuotojams atvykstantiems iš ne Europos sąjungos šalių. Sunkiau pratęsiamos vizos ir jau anksčiau Jungtinėje Karalystėje įsikūrusiems imigrantams, kuriems nepavyksta įrodyti, jog jie pakankamai įsitvirtinę šalyje ir gali save išlaikyti.
 
Vyriausybė siekia sumažinti imigracijos lygį iki 1990 metų lygio. Šiais metais pagrindinį migracijos rodiklį – populiacijos skaičių, rodantį imigracijos ir emigracijos skirtumą, pavyko sumažinti 25 proc., t.y. nuo 242 tūkst. iki 183 tūkst.
 
 
  

Žymos: Migracija, Gyvenimas Anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****