Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2017-08-04

Prabilta apie antrą JK referendumą

  
Prabilta apie antrą JK referendumą
© Pexels.com
Politologai kalba apie antrą referendumą.
Nesutarimai dėl ,,Brexit“ sąlygų kyla ne tik tarp JK ir ES derybininkų, bet ir pačiame JK parlamente.

Derybos dėl Brexit tampa vis aršesnės, politologai svarsto, kad antras referendumas dėl Jungtinės Karalystės (JK) išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) yra daugiau nei tikėtinas.

Į viešumą patenka vis daugiau įvairios informacijos apie ,,Brexit“ derybų procesus, tačiau dažnai faktai būna gana prieštaringi.
Jeigu viena partija sako vieną, kita tuoj pat bandys ją nuneigti. Panašu, kad nesutarimai dėl ,,Brexit“ sąlygų kyla ne tik tarp JK ir ES derybininkų, bet ir pačiame JK parlamente.
 
Politologai prakalbo, kad dabartinei premjerei Theresai May antro referendumo organizavimas gali būti vienintelis šansas išsigelbėti iš sunkios dabartinės politinės situacijos, nes daugumos palaikymo ši politikė ir parlamente nesulaukia.
 
Pasibaigus antrajam derybų ratui situacija nesiklosto taip kaip tikėjosi JK. Skyrybų su ES kaina verčia sunerimti, emigracijos ir laisvo piliečių judėjimo klausimai pakibę nežinioje, kompensacijos ir įvairios išmokos sąstingyje, tad panašu, kad išsvajotoji JK nepriklausomybė gali virsti finansiniu įsiskolinimu.
 
Nors niekas nedrįsta savo nuomonės išreikšti viešai, visgi politikai tyliai tarpusavyje diskutuoja, kad antras referendumas, kurio tikimąsi rezultatai reikštų apsisprendimą JK likti ES, gali tapti vieninteliu išsigelbėjimu dreifuojančiam JK laivui išplaukti nenuskendus.
 
 
  

Žymos: Europos Sąjunga, Referendumas, Jungtinė Karalystė, brexit, premjerė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Depresija – kai nusiperki lanką, kad pataisytum figūrą, o jis tau „kaip tik“...
*****