Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2011-12-02

Prieš šventes – papildomas keltas tarp Anglijos ir Prancūzijos

  
Prieš šventes – papildomas keltas tarp Anglijos ir Prancūzijos Keltas Norman Spirit.

Daugėjant keleivių srautui ir sutrikus “SeaFrance” kompanijos darbui kita keleivių ir krovinių gabenimo jūra bendrovė “DFDS Seaways” Angliją su Prancūzija sujungs papildomu reisu.

Šiuo metu Lamanšo sąsiauriu iš Doverio į Dunkerkiu uostą keleivius ir krovinius gabena trys keltai. “SeaFrance” laivai neplaukioja ir tarp Doverio bei Kalė uosto Prancūzijoje. Rimtų finansinių problemų turinčios prancūzų bendrovės likimas yra pakibęs nežinioje.
Prancūzijos teismas neseniai atmetė Danijos bendrovės DFDS ir Prancūzijos įmonės „Louis Dreyfus Armateurs“ pasiūlymą nupirkti „SeaFrance“ už 5 mln. eurų. Teismas motyvavo, kad kaina yra pernelyg maža. Be to, tokiam perėmimui nepritarė ir „SeaFrance“ profsąjunga, nes darbuotojai baiminasi netekti darbo. Teismas pratęsė pasiūlymų dėl bendrovės perėmimo priėmimo laiką. Danų ir prancūzų konsorciumas teigė „svarstysiantis tolesnius žingsnius“, skelbė „Financial Times“.
 
Papildomas „DFDS Seaways“ keltas „Norman Spirit“ gali pervežti 1850 keleivių, 250 mašinų ir 75 sunkvežimius. Pranešama, kad keltai tarp Doverio ir Dunkerkiu kursuoja kas pusantros valandos.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...