Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-21

Rusai nuteisti už bankų sąskaitų plėšimą

  
Rusai nuteisti už bankų sąskaitų plėšimą

Oklahomos prisiekusiųjų teismas pripažino du rusų imigrantus kaltais dėl sukšiavimo. Nuteistieji – Dmitrijus Krivošejevas (25) ir Maksimas Illarionovas (24), skelbiama FTB interneto svetainėje.

Abu vaikinai gyveno Floridos valstijoje. Teismas nutarė, kad rusai kalti dėl machinacijų su bankų sąskaitomis ir sukčiavimo naudojant elektronines priemones. D.Krivošejevas ir M.Illarionovas vogė pinigus iš kompanijų sąskaitų įsilauždami į jų kompiuterines sistemas. Tyrimo duomenimis, tokiu metodu buvo pagrobta 1,3 mln. dolerių.
Teismas nustatė, kad jaunuoliai veikė ne vieni. Prisiekusieji konstatavo, jog D.Krivošejevas, M.Illarionovas ir kiti JAV gyvenantys rusai buvo samdomi atidaryti sąskaitas į kurias pervesdavo pavogtas lėšas. Po to jaunuoliai turėdavo išgryninti pinigus ir pasidalinti su bendrais.
 
Kaip skelbiama FTB svetainėje, kaltinimai D.Krivošejevui ir M.Illarionovui buvo pareikšti 2010 balandžio 10 dieną. Trečiasis kaltinamasis Aleksejus Petrovas (25) buvo išteisintas.
Nuosprendis nuteistiesiems bus paskelbtas per 90 dienų. Abiems nusikaltėliams gręsia bauda iki 250 tūkst. dolerių ir iki 20 metų kalėjimo.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“