Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   lenta.ru   |   2014-11-13

Rusija paskelbė sankcijas kelionių agentūrai „Tez Tour“

  
Rusija paskelbė sankcijas kelionių agentūrai „Tez Tour“ Kelionių operatorius „Tez Tour“ dėl neaiškių priežasčių nebegali dirbti su Rusijos oro linijomis.

Rusijos oro linijos „Aeroflot“ nusprendė uždrausti kelionių organizatoriui „Tez Tour” registruotis prie lėktuvų bilietų rezervavimo sistemos.

Portale lenta.ru teigiama, kad „Tez Tour“ nustojo vykdyti mokėjimus už skrydžius Rusijos oro linijomis. Rusijos federalinė turizmo agentūra teigė nieko nežinanti apie finansines problemas tarp „Tez Tour“ ir „Aeroflot“.
„Tez Tour“ generalinis direktorius Vladimiras Kaganeris pranešė, kad „Aeroflot“ jo įmonei užblokavo prieigą prie rezervacijos sistemos, nes kompanija atsisakė garantuoti lėktuvų užpildymą žiemos metu. „Aeroflot“ reikalauja iš mūsų griežtų garantijų dėl lėktuvų užpildymo žiemos programai, tačiau dėl dabartinių aplinkybių turizmo rinkoje mes nesame pasirengę tai padaryti“, - portalui sakė V. Kaganeris. Generalinis direktorius pridūrė, kad sankcijos įvykdytos be išankstinio perspėjimo ar oficialių raštų.
 
Pasak vadovo, „Tez Tour“ neturi skolų minėtoms Rusijos oro linijoms.
 
Su „Tez Tour“ bendradarbaujančių oro linijų „S7” atstovas spaudai pranešė, kad jie neturintys jokių bėdų ir skundų dėl darbo su šia turizmo paslaugas teikiančia įmone.
 
„Aeroflot“ kelioms turizmo įmonėms užblokavo prieigą prie lėktuvų bilietų rezervavimo sistemos jau ir anksčiau. Į šį sąrašą pateko veiklą sustabdžiusios „Ideal-tur“ ir „Kapital-tur“.
 
  

Žymos: Rusija, Kelionės, Turizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbas ne vilkas, nes vilkai nenervina.